gebelik chat'te kadınlar hamamı kokusu var.!

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
808
6

nacizane uyarı
kızlar bazı şeyler vardırki mahrem kalmalıdır yani bu benim düşüncem chat bölümünde özellikle geceleri çokta uygun olmayan konuşmalar görüyor ve katılmıyorum yani kocanızla ne yapacağınız nasıl yapacağınız bırakın dört duvar arasında kalsın
belki sanane diyeceksiniz ama dayanamdım artık
ben bu siteye üye olduğumda sanki daha bi kalite vardı
sağolsun site yöneticileri arkadaşlar sohbet edip dertleşsin diye chat bölümü kurdu ama pekte amaca uygun kullanılmıyor
bu sözlerimi herkes üstüne alınmasın lütfen anlaması gerekenler anlamıştır lütfen kaliteyi koruyalım seviyeyi düşürmeyelim unutmayınki buraya üye olmadanda buradaki yazılanlar görüntülenebiliyor
not :kimseyle polimiğe girmeyeceğim sadece uayarmaktır amacım
:enbuyukkk:

nacizane uyarı
kızlar bazı şeyler vardırki mahrem kalmalıdır yani bu benim düşüncem chat bölümünde özellikle geceleri çokta uygun olmayan konuşmalar görüyor ve katılmıyorum yani kocanızla ne yapacağınız nasıl yapacağınız bırakın dört duvar arasında kalsın
belki sanane diyeceksiniz amadayanamadım artık
ben bu siteye üye olduğumda sanki daha bi kalite vardı
sağolsun site yöneticileri arkadaşlar sohbet edip dertleşsin diye chat bölümü kurdu ama pekte amaca uygun kullanılmıyor
bu sözlerimi herkes üstüne alınmasın lütfen anlaması gerekenler anlamıştır lütfen kaliteyi koruyalım seviyeyi düşürmeyelim unutmayınki buraya üye olmadanda buradaki yazılanlar görüntülenebiliyor
not :kimseyle polimiğe girmeyeceğim sadece uayarmaktır amacım
:enbuyukkk:

EĞER DURUM BÖLEYSE HAKILSIN MELEĞİM.BEN GECELERİ VE GÜNDÜZLERİ HATTA ÜYELİĞİMDEN BERİ ŞİMDİYE KADAR SOHBET BÖLÜMÜNE HİÇ GİRMEDİM
NE KONUŞULUYO BİLMİYORUM AMA ANLATTIĞIN GİBİYSE SANA KATILIYORUM CANIM İNSANLARIN ÖZELLERİ KENDİLERİNE AİTTİR BURDA ANLATMAK ZORUNDA DEĞİLLER HERŞEYLERİNİİUYARIN İÇİN TEŞEKKÜRLER BENCE..Şeniz

GAMZECİM SEN NEZAMAN OKADAR OLDUN DAHA DÜN GİBİ YA 2 AYIN KALDI DİMİ RABBİM SAĞLIKLA DÜNYAYA GELMESİNİ NASİP ETSİNa.s.

EVET YAA DAHA DÜN GİBİ CANIM BURDA HAMİLEYİM DİYE KONU AÇMIŞTIM ŞİMDİ KISMETSE 2 AYIM KALDI DOĞUMA..DARISI SENİN BAŞINA VE İSTEYEN HERKESİN BAŞINA OLSUN CANIM BENİM..
İYİ DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER..:1hug:

canım ben geceleri pek erken uyuyamam ve siteye nezaman girsem genelde chat bölümünde bu tarz konuşmalar oluyor hani bende her seferinde bakıyorum konu nedir bende katılayım fakat ben o mahrem konuları herkesle paylaşmak tarftarı değilim

amin canım hayırlısı artık başladık bakalım ne olacak:1hug:

Melek Merhaba ;
Herkes rahatsızlıgını dile getirmekte özgür,
Chat te ayrı bir gebelik chat bölümü mü var ?
Bazı konular dedigin gibi ( eşimisle özel ilişkiler bence kıl tüy problemlerimis )
Burda yada chatte yasılmaması gerekir...
Böyle bir konu oldugunda ben farklı bir topic e geçiyorum...
Bir fikrimde eger ordan rahatsız oluyorsan formlarda gesebilr yorumlarını yazabilirsin...
"Uyarmak" kelimen sence agır olmamış mı kimi uyarıyorsun ???

gebelik bölümündeki chat ten haberiniz yok sanırım
Canım sen neden rahatsız oldunki ben uyardım uayarmak neden ağır olsun bende bunu anlamadım senin uyarmadan anladığın nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…