Gebelik belirtisimi

hasretekiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2024
16
3
19
Merhaba ben yeni katıldım yorumlarınızı hep okuyorum bende bişi danışmak istiyorum prowomen kullanıyorum adetime 5 gün var fakat bende beyaz bir akıntı geliyo kasığıma ve vajinama kramp giriyo kasıklarım ağrıyo 1 buçuk yıldır evliyim ve çocuğumuz olmuyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi tecrübelerinize ihtiyacım var ?

Benim de beyaz akıntı geliyordu ve regl olcak gibi sancılarım vardı. Yani tipik regl belirtileriydi. İki gün gecikince test yapmıştım

enfeksiyon da olabilir. vajinaya kramp ilk defa duydum beyaz akıntı gebelikte de, regle yakınken de olan bir sey. progesteron hormonu arttığı için oluyor. kasık ağrısı gebelik olabilir. yazdıklarınızdan bir o bende oldu gebelikte reglden bir hafta önce başlayan kasık ağrım vardı

Bide benim kasığımda bişiler atıyormuş gibi oluyor gebelikte bir alakası olabilirmi ?

Bende bugün yumurtadan tiksinir gibi oldum dünde yemiştim bugün kokusu daha bi farklı geldi yani dünle bugün arasında bişi fark edermi ki ?
fark eder tabii psikolojik de olabilir senin. Bi günün bi gününü tutmuyor. Ben ilk aydan hamile kalabileceğimi düşünememiştim o yüzden hamilelik psikolojisinde değildim. Erken gebelik testi yaptın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…