Gebelik belirtisi

hayali karakter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
5
3
23
Merhaba arkadaşlar. Çocuk düşünüyoruz eşimle. Geçen ay değerlendirdik. Bu ay adetıme 7 gün kala Kagvrengi alkıntı ve koyu renkte leke gördüm. Şimdi de adetime bır gün var ve sarı lekelerım var acaba gebelik mi. Dün test yaptım sankı silik çıktı ama eşim cızgı olmadığını söyledi bilmiyorum çok fazla da adet sancım var. Böyle bir şey yaşayıp gebe olduğunu öğrenen var mı

yasadığınız yerleşme kanamasıysa simdiye testin pozitif olması gerekirdi. regl sancısı gebeliğin basinda oluyor ama çok siddetli değildi bende. bence gecikirseniz kan verin en kesin öyle anlaşılır malesef

yasadığınız yerleşme kanamasıysa simdiye testin pozitif olması gerekirdi. regl sancısı gebeliğin basinda oluyor ama çok siddetli değildi bende. bence gecikirseniz kan verin en kesin öyle anlaşılır malesef
Bilmiyorum. Normalde hiç böyle bir şey daha önce başıma gelmedi. Çocuk istiyoruz kaç aydır ama. Öyle olunca umutlandım ama çok kötü regl sancılarım var ıkı dk oluyor sonra duruyor. Bakalım yarın olmazsam test vercem. Teşekkürler bu arada :)

IMG_20240923_231412.jpg

Merhaba arkadaşlar. Çocuk düşünüyoruz eşimle. Geçen ay değerlendirdik. Bu ay adetıme 7 gün kala Kagvrengi alkıntı ve koyu renkte leke gördüm. Şimdi de adetime bır gün var ve sarı lekelerım var acaba gebelik mi. Dün test yaptım sankı silik çıktı ama eşim cızgı olmadığını söyledi bilmiyorum çok fazla da adet sancım var. Böyle bir şey yaşayıp gebe olduğunu öğrenen var mı
Yaaa hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah 🥹 benimde 7-8 gün kala kahverengi leke geldi ilk açıktı sonra bir tık koyu geldi peçetelik . Hatta dedim acaba 1 hafta erken mi oluyorum diye düşündüm 👀ilk defa böyle gördüm bende şimdi sizin postunuzu okuduğumda acaba mı dedim . Bugünde benim regli günüm ama gelen giden yok test yapacaktım üşengeçligimden almadım halbuki dışardaydım bugün . Bakalım bende yarın yapayım . Ama ovülasyon testim silik çizgi . Sanırım gebelik olunca T koyu oluyor onda da . Yarın olsun hayrolsun🙏

X