Gebelik belirtisi

Hayırlısı olsun üzülme yinede ben daha olmadım ama hamile olduğumu da düşünmüyorum bilmiyorum ki
Hayırlı haberin vardır inşallah, var mı sende bişiler, benim adetim bitti ovulasyon testlerine başladım tekrar, sende durumlar nasıl

Benim 8 gün geçti dün normal test yaptım çıkmadı bugün erken gebelik testi aldım yapsam mı bilemedim

Bi test yapsan varsa da artık çıkar bence yoksa da doktorun ona göre teşhis koyar zaten
Doktoruma randevu ayın altisina alabildim altisina kadar test yapmycam ki hissetmiyorum gebelik felan zaten tekrar testlerle üzülmek istemiyorum

Bişey diycem ben normal test yaptım bişey çıkmadı erken gebelik testi yaptım silik çizgi cikti gebelik olabilir mi
Aaa olabilir, belki daha yeni yükseltiyordur beta, ilk dakikalarda mı çıktı, foto at bakalım, bide mutlaka kan ver artık varsa kesin çıkar bence

Aaa olabilir, belki daha yeni yükseltiyordur beta, ilk dakikalarda mı çıktı, foto at bakalım, bide mutlaka kan ver artık varsa kesin çıkar bence
Evet ilk dakikalarda çıktı telefon modeli güzel olmadigi için kamerada kaç defa çektim gorunmuyor ama bariz belli çizgi

X