Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Merune

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
7
0
Öncelikle yazımı okuyup yargılayacak Allah akıl fikir versin diyerek keyfimi kaçıracak yorum yapmamanızı rica ediyorum.
Deneyimli annelerden yardım istiyorum lütfen yardımcı olun. 1 Ekimde adet görmem gerekiyordu fakat 5 ekime kadar adet görmedim. Tatile gideceğim için 5 ekim 11 ekim arası adet geciktirici hap kullandım. Nişanlım ile 5-6-11 ekim tarihlerinde ilişki yaşadım ve korunmadık. 13-14 ekimde 2 gün süren adet gördüm. Normalde adet günlerim 7 günü kesin bulur. Şimdi belirti mi değil mi sormak istediğim şeyler ise ;
Göğüslerimin renginde hafif koyulma ve hassasiyet var.
Karnımın içinde sürekli olarak gaz hissediyorum ve kasıklarımda sanki balon patlıyormuş gibi ara ara pıt diye seyirme hissediyorum.
Aşırı derece iştahım var 1-2 kez kusma yaşadım ve buna rağmen lavabodan direk mutfağa yemek yemeye koştum.
Ve son olarak kasıklarımda sanki sertleşme var gibi sanki orada taş var eğilip kalkarken batıyor.
Biraz uzun oldu ama anlatabildim umarım. 2 Gün adet görmeme rağmen hamile olma ihtimalim var mıdır sizce ?

geçiktirici kullandığımda bende olamamştm her zmanki gibi gidip söktürücü almıştım adeti tam olamadğn içindir o belirtiler hamile kalman için yumurtaların çatlamş olması lazım seninkiler dağıldığı dönemde ilişkiye girdiğin için hiç etkilemez. söktürücü kullan tam adet ol o zaman rahatlarsın belirti kalmz çünkü onlar ilacın yan etkisi gbi bişey bende yaşamıştm.

geçiktirici kullandığımda bende olamamştm her zmanki gibi gidip söktürücü almıştım adeti tam olamadğn içindir o belirtiler hamile kalman için yumurtaların çatlamş olması lazım seninkiler dağıldığı dönemde ilişkiye girdiğin için hiç etkilemez. söktürücü kullan tam adet ol o zaman rahatlarsın belirti kalmz çünkü onlar ilacın yan etkisi gbi bişey bende yaşamıştm.

Banada hamile değilimdir gibi geliyor ama içimde bi tuhaf his var sanki hamileymişim gibi engel olamıyorum. Sanırım psikolojik olarakta çok etkilendim.

Evli değilim aslında istememem gerek ama kendime engel olamıyorum. Hani şuan var olarak hissetmem bile hoşuma gidiyor. :oops:
nişanlıyken benmde böyle bi ihtimalim olmuştu aynı senin gbi olamamsı gerekti ama istiyodum :)) seni anlayabiliyorum

Geciktirici yüzünden olmuş canım bende gecen bayramda adet olmamak için kullanmıstım aynı şeyleri yasadım kusma hariç

X