Gebelik belirtisi mi?

Slm arkadaşlar regle iki gün var ve sağ bel, sağ kalça ve sağ bacağim ağrıyor ve sanki regl sokulmeye çalışıyor ama sokulemiyor gibi üç gündur böyleyim ağrıma bakarsan regl ağrısı bayağı bayağı yüzüm göğüsüm komple sivilce çıktı. Agrimda birebir regl ağrısı bu ağrıya rağmen hâlâ ihtimal var mı sizce 😔

Slm arkadaşlar regle iki gün var ve sağ bel, sağ kalça ve sağ bacağim ağrıyor ve sanki regl sokulmeye çalışıyor ama sokulemiyor gibi üç gündur böyleyim ağrıma bakarsan regl ağrısı bayağı bayağı yüzüm göğüsüm komple sivilce çıktı. Agrimda birebir regl ağrısı bu ağrıya rağmen hâlâ ihtimal var mı sizce 😔
Bence test yapmalısın varsa çıkar diye düşünüyorum 🌸

Merhaba Test sonucunuz nÇ

Merhaba Test sonucunuz ne cikti acaba?
Ayyyy bayadır girmiyorum buraya test yapmadım son ilişkimi baz aldım 29 Eylül o gün yumurtlama ertesi gün çatlama olduğundan eminim 10 gün geçmiş bata 6 gün var idrar testi yapsam çıkar mı bilmiyorum her ay gibi büyük bi umutla bekliyorum içim bi tuhaf 2 tane kaset testim var onu da erken harcayıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum 🥹

Ayyyy bayadır girmiyorum buraya test yapmadım son ilişkimi baz aldım 29 Eylül o gün yumurtlama ertesi gün çatlama olduğundan eminim 10 gün geçmiş bata 6 gün var idrar testi yapsam çıkar mı bilmiyorum her ay gibi büyük bi umutla bekliyorum içim bi tuhaf 2 tane kaset testim var onu da erken harcayıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum 🥹
Bata üç gün kalayı ya da batı bekleyebilirsiniz bence 🥹 Benim ortalama süremi geçmesine rağmen inatla bekliyorum 😬

Offff insan günleri saatleri sayıyor işte siz de durum ne kiii? 🤣
Hamilelik şüphem var batı geçti ama düzensizliğim de var, en geç olan döngü gün sayımı dikkate aldım. Kasık batması arada göğüs ağrısı, regl ağrısı ve doluluk bol akıntı ile yoluma devam ediyorum 🌸😂

Hamilelik şüphem var batı geçti ama düzensizliğim de var, en geç olan döngü gün sayımı dikkate aldım. Kasık batması arada göğüs ağrısı, regl ağrısı ve doluluk bol akıntı ile yoluma devam ediyorum 🌸😂Of

Hamilelik şüphem var batı geçti ama düzensizliğim de var, en geç olan döngü gün sayımı dikkate aldım. Kasık batması arada göğüs ağrısı, regl ağrısı ve doluluk bol akıntı ile yoluma devam ediyorum 🌸😂
Ay hadi bi an önce yapın bence siz daha ne bekliyorsunuz ki bence varsa kesinlikle çıkacaktır 💖

Ay hadi bi an önce yapın bence siz daha ne bekliyorsunuz ki bence varsa kesinlikle çıkacaktır 💖
Negatif görmek istemiyorum, regl düzensizliğim var uzun döngüm maks 40 gündü. 12 den sonra olacak gelen giden yok. Haftasonu şehir dışında olacağımdan pazartesiye bıraktım…

Kızlar benim de bat 14 Ekim son iki gündür kasık ağrısıyla uyanıyorum bu ay bütün yumurtlama haftasını değerlendirdik, yumurtlama 29-30unda oldu. Normalde regl den bir gün once bacaklarım ağrır bu sefer bir hafta onceden başladı regl olcak gibi karın ağrısı ve bacağa vuran ağrı. Bi de aşırı uykum halsizliğim var ya grip oluyorum ya belirti. Sizde durumlar nedir

X