Gebeliğe Hazırlık Gebelik belirtisi mi lütfen yardım ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gotned

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
19
2
22
Merhaba kızlar iki üç aydır eşimle çocuk için uğraşıyoruz geçen ay soğan kürü ile tarçın bal çörekotu kürünü duymuştum hem ben bu kürü içtim hem kocama içirdim ben 12 gün içtim sadece ovulasyon döneminde durdurun diyordu her neyse sat 7 Ekim bat 4 Kasım uygulamanın söylediği ve benim kendi yöntemimle belirlediğim ovulasyon tarihi 19-20 Ekim
1. Şüphem;
İki üç gündür resmen adet ağrısı çekiyorum hatta bı tık daha fazla sanki bu.
2. Şüphem;
felaket halsizim ya da bu psikolojiktir bilmiyorum
3.; (mideniz bulanmasin dikkat)
dün gece lavabodayken 20 cm kadar uzayan bı salgı gördüm kendimde neredeyse klozet suyuna degecekti şeffaf renkte sümüksü belki birazcık çok az ama açık sarıya kacan çok çok beyaza da kaçıyor bu salgı asla ayrılmıyor doğum yapanlarıniz belki bilir nişan salgısı gibi aynı tek farkı pembelik kırmızılık yok
4;
Bugün de ara ara sağ göğsüm sızlıyor sonra o sızı gidiyor
Beklenen adetime daha 12 gün var

Bunlar gebelik belirtisi olamaz olsa olsa yumurtlama belirtisi olabilir zaten ovulasyon dönemindesiniz

Bunlar gebelik belirtisi olamaz olsa olsa yumurtlama belirtisi olabilir zaten ovulasyon dönemindesiniz
Ovulasyon dönemim bitti 2 gün oluyor kendi yöntemimle zaten anlıyorum başladığını bittiğini ayrıca böyle bi akıntım hiçbir zaman hiçbir döngü günümde olmazdı

Son düzenleme:
Anladım da iki günde neyin gebelik belirtisi olacak akıntı için de bilmiyorum enfeksiyon olabilir başka bir şey olabilir yumurtlamadan iki gün sonra gebelik belirtisi olmaz

Mrb hanımlar 9zunda iliski yasadim 10da yumurtlama gunundu 11de kasık bel sirt agrisi basladi o zamandir beri devam ediyor 2gun once gugus yanlari ve alti agirmaya basladi ayin 24de adet olmam gerek dun test yaptim negatif bugunde sag kasigima bicak saplanir gibi agri oldu 10dk surdu bu sekilde belirtisi olup hamile kalan var mi

Umutlandirmak istemem ama bence var ya ama adet belirtileri de böyle olabiliyor lakin kasık ağrıları adet olana kadar sürmüyor sadece ovulasyon döneminde oluyor benim de işte aynı şekilde neredeyse 5 gün oldu kasık ağrılarım cumartesi günü kan vereceğim eşimin doğum gününde ona sürpriz yapmak istiyorum çok istiyor çocuk hastanede acil de yaparlar mı acaba

Cok tesekkur ederim yorumlarinix icin yapıyorlar diye biliyorum inşallah hamilesinizdir

Çok erken geldi bana, test için de erken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…