Gebelik belirtim kalmadi

Sizde aynı şeyleri yaşıyorsunuz benim gibi. Bende 1 temmuzda keseyi görmek için gideceğim. İnşallah güzel haberlerle döneriz

Canım herkeste belirti olmaz zaten. Belirtisinde hamilelik olur ki değişik bir süreç. Bende yeni yeni deneyimliyorum. Bazen hiçbir belirti olmuyor bazen oluyor. Herkesin ilk başlarda göğüsleri hassaslaşmış mesela ben 10. Haftadayım yeni oldu. Mide bulantım hiç yoktu 2/3 gündür biraz biraz var gibi. İlk başlarda kaşık ağrım çoktı artık yok. Yani değişiyor. Onları kafana takma. Sağlıkla al bebişini kucağına inşallah

Anladım çok teşekkür ederim. Bende güzel haberlerle dönerim inşallah

Merhaba adetin 21.günü lucrin vurundunuzu yazmışsınız bir başlıkta. Ben de 21.ggün vurundum. İğneden kaç gün sonra adet oldunuz? İğneden 8gün geçti hala yok. Transfere başlıyacaktık

Benim de 8. Haftada bütün belirtilerim kaybolmuştu hatta karnımda oluşan siyah çizgi bile azalmıştı. Doktora sorduğumda hormon değişikiliğine vücudun ne zaman alışağaı belli olmaz kimisi hiç belirti yaşamıyor kimisi 9 ay boyunca yaşıyor demişti. Hiç kafana takma canım kalp atışını göreceksin Allahın izni ile

Teşekkür ederim yorumunuz için İnşallah bende güzel haberlerle dönerim

Merhabalar ne durumdasınız acaba bir belirtiniz başladı mı ? Ben cok heyecanlıyım insallah guzel haberler aliriz yarin
Merhaba dün akşama doğru kahverengi akıntı geldi bugün de geldi ama düne göre azdı sonrasında belim ağrıdı yarina kese randevum var heyecanlı ve korkuluyum siz nasılsınız? Belirti var mi?

Merhaba dün akşama doğru kahverengi akıntı geldi bugün de geldi ama düne göre azdı sonrasında belim ağrıdı yarina kese randevum var heyecanlı ve korkuluyum siz nasılsınız? Belirti var mi?
Benimde 3 4 gün önce şiddetli kasik agrim oldu ertesi gün benimde pembe akintim geldi kasik ağrım düne kadar devam etti bugün kesildi. Bu akintilar kanamaya dönmezse normalmiş sanırım. Kendinizi yormayın bol bol dinlenin ben öyle yapıyorum. inşallah güzel haberler aliriz

Teşekkürler evet kanama görünce kahverengi de olsa her şeyi bıraktım dinlendim hep inşallah sonu güzel olur , ultrason randevunuz ne zamandı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…