Gebelik belirtim kalmadi

kızlar merhaba, 2. kez tüp bebek yaptırdık bugün transferimin 19. günü 2 gündür ne kasık ağrısı ne bel ağrısı kaldı, göğüslerdeki dolgunluk ve uçlarının hassaslığı devam ediyor ama korkuyorum henüz usg girmedim 1 temmuzda inşallah yazdıklarını okudum sorun yoktur değil mi ? korkmama gerek yok değil mi? önceki belirtiler ilaçtan desek şimdi neden belirti yok anlayamadım, betam 4 kata yakın arttı 11.gün 13.gün ve kendi isteğimle 15.günde kan verdim yükseliş güzeldi... inşallah bebeklerim benimledir 💞
Sizde aynı şeyleri yaşıyorsunuz benim gibi. Bende 1 temmuzda keseyi görmek için gideceğim. İnşallah güzel haberlerle döneriz 🥰

Herkese merhaba. 3. Tüp bebek tedavisiyle 14 haziranda pozitif sonucu gördüm. İlk başlarda kasiklarimda agri ve doluluk hissi bacaklarımda halsizlik ve göğüs hassasiyeti olmuştu. Ama sonra yavaş yavaş hepsi kayboldu. Şu an hiç bir belirtim kalmadi kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Bu sekilde olup keseyi ve kalp atışlarını gören var mı. İnşallah birileri görüp içimi rahatlatır.
Canım herkeste belirti olmaz zaten. Belirtisinde hamilelik olur ki değişik bir süreç. Bende yeni yeni deneyimliyorum. Bazen hiçbir belirti olmuyor bazen oluyor. Herkesin ilk başlarda göğüsleri hassaslaşmış mesela ben 10. Haftadayım yeni oldu. Mide bulantım hiç yoktu 2/3 gündür biraz biraz var gibi. İlk başlarda kaşık ağrım çoktı artık yok. Yani değişiyor. Onları kafana takma. Sağlıkla al bebişini kucağına inşallah 🫶🏻

Canım herkeste belirti olmaz zaten. Belirtisinde hamilelik olur ki değişik bir süreç. Bende yeni yeni deneyimliyorum. Bazen hiçbir belirti olmuyor bazen oluyor. Herkesin ilk başlarda göğüsleri hassaslaşmış mesela ben 10. Haftadayım yeni oldu. Mide bulantım hiç yoktu 2/3 gündür biraz biraz var gibi. İlk başlarda kaşık ağrım çoktı artık yok. Yani değişiyor. Onları kafana takma. Sağlıkla al bebişini kucağına inşallah 🫶🏻
Anladım çok teşekkür ederim. Bende güzel haberlerle dönerim inşallah 🥰🩷

Merhaba bence de yani belirtileri kesinlikle kendinize stres yapmayın çünkü ben hamileliği öğrendiğimde bile hiçbir belirti yoktu sonra kese görmeye gittiğimizde ben tabi biraz tedirgindim ve kalp atışını bile duyduk hala belirtilerim yok biz ikinci kontrolümüzü olduk yine kalp atışlarımı duyduk çok şükür daha kuvvetli bir şekilde ama hala da hiçbir belirti yok bedenimde hiçbir şekilde belirti hala yok bu sadece sizi strese sokar lütfen belirtilerinizi başkalarıyla kıyaslamayın ve belirtilerinizi neden oldu neden kesildi gibi strese de girmeyin
Merhaba adetin 21.günü lucrin vurundunuzu yazmışsınız bir başlıkta. Ben de 21.ggün vurundum. İğneden kaç gün sonra adet oldunuz? İğneden 8gün geçti hala yok. Transfere başlıyacaktık

Herkese merhaba. 3. Tüp bebek tedavisiyle 14 haziranda pozitif sonucu gördüm. İlk başlarda kasiklarimda agri ve doluluk hissi bacaklarımda halsizlik ve göğüs hassasiyeti olmuştu. Ama sonra yavaş yavaş hepsi kayboldu. Şu an hiç bir belirtim kalmadi kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Bu sekilde olup keseyi ve kalp atışlarını gören var mı. İnşallah birileri görüp içimi rahatlatır.
Benim de 8. Haftada bütün belirtilerim kaybolmuştu hatta karnımda oluşan siyah çizgi bile azalmıştı. Doktora sorduğumda hormon değişikiliğine vücudun ne zaman alışağaı belli olmaz kimisi hiç belirti yaşamıyor kimisi 9 ay boyunca yaşıyor demişti. Hiç kafana takma canım kalp atışını göreceksin Allahın izni ile

Benim de 8. Haftada bütün belirtilerim kaybolmuştu hatta karnımda oluşan siyah çizgi bile azalmıştı. Doktora sorduğumda hormon değişikiliğine vücudun ne zaman alışağaı belli olmaz kimisi hiç belirti yaşamıyor kimisi 9 ay boyunca yaşıyor demişti. Hiç kafana takma canım kalp atışını göreceksin Allahın izni
Teşekkür ederim yorumunuz için 🥰 İnşallah bende güzel haberlerle dönerim 💞

Merhaba dün akşama doğru kahverengi akıntı geldi bugün de geldi ama düne göre azdı sonrasında belim ağrıdı yarina kese randevum var heyecanlı ve korkuluyum 🥺 siz nasılsınız? Belirti var mi?
Benimde 3 4 gün önce şiddetli kasik agrim oldu ertesi gün benimde pembe akintim geldi kasik ağrım düne kadar devam etti bugün kesildi. Bu akintilar kanamaya dönmezse normalmiş sanırım. Kendinizi yormayın bol bol dinlenin ben öyle yapıyorum. inşallah güzel haberler aliriz

Benimde 3 4 gün önce şiddetli kasik agrim oldu ertesi gün benimde pembe akintim geldi kasik ağrım düne kadar devam etti bugün kesildi. Bu akintilar kanamaya dönmezse normalmiş sanırım. Kendinizi yormayın bol bol dinlenin ben öyle yapıyorum. inşallah güzel haberler aliriz
Teşekkürler evet kanama görünce kahverengi de olsa her şeyi bıraktım dinlendim hep inşallah sonu güzel olur , ultrason randevunuz ne zamandı?

X