gebelik belirtileri ve sivilce

luci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
8
2
herkese merhaba..
adet döngümün 3. haftasını doldurdum ve son 2 haftadır yüzümü sivilceler bastı. ergenlikte bile bukadar çok sivilcem olmamıştı, bu hormonlarımın bir etkisi olabilir diye düşünüyorum ve meraklanmaya başladım. gebeliğin ilk haftalarında sivilce sorunu yaşayan var mı? 1 hafta daha nasıl beklicem bilemiyorum :KK43:

herkese merhaba..
adet döngümün 3. haftasını doldurdum ve son 2 haftadır yüzümü sivilceler bastı. ergenlikte bile bukadar çok sivilcem olmamıştı, bu hormonlarımın bir etkisi olabilir diye düşünüyorum ve meraklanmaya başladım. gebeliğin ilk haftalarında sivilce sorunu yaşayan var mı? 1 hafta daha nasıl beklicem bilemiyorum :KK43:

canım benimde daha önceden günümü bekliyordum kesin hamileyim die düşünüyordum yüzüm sivrilce kapladı doktora sordum sivrilcenin gebelikle hiçbir alakası yok dedi.:KK50:

ben hep regl gunlerıme yakın cene be alnımdan sıvılceler cıkardı gecen hafta yıne cıkmaya baslayınca regl olacagımı sandım ama bu kez yanıldım 4 haftalık hamıleymısım allahım herkese tatırsın bu duyguyu...

ben hep regl gunlerıme yakın cene be alnımdan sıvılceler cıkardı gecen hafta yıne cıkmaya baslayınca regl olacagımı sandım ama bu kez yanıldım 4 haftalık hamıleymısım allahım herkese tatırsın bu duyguyu...

ne mutluluk tebrik ederim :) bende de ilk defa bukadar çok sivilcelenme oldu, 2 gün var bakalım merak içindeyim. gelişmeleri paylaşıcam..

yaaa benimde yüzümde sivilceler çıktı hep adet dönemi öncesinde çıkar zaaten inş adet olmam

bende ne hikmetse bu ay sivilcelendim hiç böyle olmazdı günüme 2 gün var midemde bulanmaya başladı psikolojik galiba

mrb kızlar bende aranıza yeni katıldım benim adetim 2 haziranda oldu hepsaplamam göre 20 yumurtlama tarihim test yaptım 2 nci çizgi hep silik çıkıyo.ve adet günüme 10 gün var anlımda küçük sivilceler ve dudak üstümde sivilceler var daha önce sadece adet olmazdan 1 kaç gün önce tek tük çıkardı sizcene olabilir

X