Gebelik beklerken regl oldum 😞

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
986
551
Bu ay okadar ümitliydim ki güzel degerlendirmistik ve 1 haftadır göğüs uçlarımda acayip hassaslık vardı belim çok ağrıyordu normalde bat zamanları bunları yaşamam o yüzden ümitlenmiştim ama bu sabah regl oldum Rabbim isteyen herkese sağlıcakla bir evlat nasip etsin inşallah öyle biraz moralim bozuldu da içimi dökmek istedim. Doktor hormonlara baktı gayet iyi dedi muayenede p.o. var gibi ama endiselenicek bisey degil çok minik dedi bu engel degil dedi evlendiğimde adet düzenim bozulmuştu 4 aydır doktor tavsiyesiyle duphaston içiyorum ve tam gününde adet oluyorum. Bu ay da nasip olmadı bidahaki ay insallah bu mutluluğu Rabbim bizede yaşatır.

Amin canım rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tüm isteyenlere kimsenin kucağını bos birakmasin
Ne kadarlik evliisn canim yasin kac

Canim üzülme bunu yaşayan tek sen degilsin. Elbette olucak ama birazcik geç. Ben Tam test yapickken adet olmuştum. Neyseki o testim ziyan olmadi. Olur canim insallah tez zamanda nasip olur
Rabbim size de isteyen herkes gibi nasip etsin inşallah bu mutluluğu bizlerede yaşatsın

Duphastan bende kullandm adet gecikmesi icin faydasini görmüştüm ama suan adet duzenim tamamen bozuldu 1 ay sürüyor adetim kesilmiyo bi türlü
Ilaç bıraktıktan sonra mı bozuldu Tekrar düzen yoksa bırakmanın üstünden zaman geçmiş miydi? Ben 4 aydır kullanıyorum 4 aydır düzenli gidiyor tkrar bozulmaz İnşallah

Ilaç bıraktıktan sonra mı bozuldu Tekrar düzen yoksa bırakmanın üstünden zaman geçmiş miydi? Ben 4 aydır kullanıyorum 4 aydır düzenli gidiyor tkrar bozulmaz İnşallah
Ya ben bi kere kullandim sadece ama benim ilactan once düzensizlik yoktu sadece bi ay gecikme yasadim ilaci kullandim 10 gun boyunca ilac bitince 3 gün sonra regl oldum sonraki ay duzenli oldu sonra tamamen bozuldu 1 ay boyunca kanama oluyo 2 aydir böyle bende anlamadim

Insallah duzelir ben de 10 gun kullanıyorum ama bıraktıktan 6 7 gun sonra oluyorum tam dengeliyor

Sadece başlığınızı okuyunca bile size sarılasım geldi. O kadar zor bir süreç ki gerçekten. Sizi çok iyi anlıyorum. Umarım en yakın ve hayırlı zamanda güzel haber alırsınız. Tek tavsiyem zor ama stres yapmamaya çalışın. Ben de 3 kayıptan ve neredeyse 4 sene sonra hamileyim. İmkansız değilmiş ama. Sizin de olur inşallah

Bana da dua edermisnz ya bende çok istiyorum hic gebelik yasamadim rabbim butun isteyenlere bekleyenlere nasip etsin saglikla sıhhatle sizde inşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız

Bana da dua edermisnz ya bende çok istiyorum hic gebelik yasamadim rabbim butun isteyenlere bekleyenlere nasip etsin saglikla sıhhatle sizde inşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız
Amin inşallah. Ederim tabi ki. Allahım gönlünde evlat istemi olan hiç bir annenin kucağını boş bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…