Gebeliğini erken öğrenenler??

Beta hcg 121 çıktı. Adetime 5 gün var daha. Adet tarihi geçince de kadın doğuma gideyim dedim. Şimdi gitsem kese görünmez heralde daha

Kızlar gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiğiniz adetime bir hafta var erken gebelik testleriyle belli olur mu? Erken gebelik testiyle en erken ne zaman öğrendiniz??
Canım bende bugün sabah öğrendim adetime 7 gün var yap bakalım belki çıkar 🥰

Eklentiler

• IMG_20220128_154128.jpg
    IMG_20220128_154128.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 291
Canım bende bugün sabah öğrendim adetime 7 gün var yap bakalım belki çıkar 🥰
Hayatım ben iki kere yaptım ikisi de aynı böyle çıktı ama sonrasında adet oldum malesef ama ilginç olan normalde adetim 7 gün sürer bunsefer 5 gün sürdü bitti ve adetimden bir hafta önce başlayan sol kasım ağrım adetim bitmesine rağmen hala devam ediyo

Bu miratech marka olan test mi? Bende yaptım çok açık renk çıktı aynı böyle, predictor early ile test yaptım o da aşırı koyu çıktı. Sonuç pozitif.
Ben prodoctor markayla yaptım canım predictor early değil prodoctor du iki testte de silik çizgiler çıktı ama sonrasında adet oldum

Kızlar gebeliğinizi en erken ne zaman öğrendiğiniz adetime bir hafta var erken gebelik testleriyle belli olur mu? Erken gebelik testiyle en erken ne zaman öğrendiniz??
Benim adetime 3 gün var. Bu sabah test yaptım sonuç negatif 😌 ama inanılmaz mide bulantısı koku hassasiyeti ve göğüs ucu hassasiyeti var sanırım bende erken test yaptım bakalım inşallah pozitifi göreceğiz

Benim adetime 3 gün var. Bu sabah test yaptım sonuç negatif 😌 ama inanılmaz mide bulantısı koku hassasiyeti ve göğüs ucu hassasiyeti var sanırım bende erken test yaptım bakalım inşallah pozitifi göreceğiz
İnşallah bebeğin vardır canım ben de haftaya iş yeri için mecbur betahcg vericem orda anlrım kadık ağrım geçmiyo adet ağrısı gibi

İnşallah senin ve isteyenlerin olur canım ben işe başlıyorum hamile kalmamı istemiyorlar o yüzden erteledik
Bu konuda bir kaç ay önce bizde çok düşündük mesleğin ne bilmiyorum ama hiçbir şeyi ertelememek gerekiyor içinden ne geliyorsa onu yapmanı tavsiye ederim

Bu konuda bir kaç ay önce bizde çok düşündük mesleğin ne bilmiyorum ama hiçbir şeyi ertelememek gerekiyor içinden ne geliyorsa onu yapmanı tavsiye ederim
Hayatım hemşireyim ama devlet memuru değilim özellerde çalıştım hep. evlenince küçük bir şehire taşındım 5 aylık evliyim iş başvurumdan sonuç geldi özellikle çocuk var mı dişünüyomusunne kadar süre düşünmüyosun nasıl korunuyosun diye başhemşire çok sordu. Biraz çalışmam gerekiyor. Bebek de istiyorum ama hamile kalmadan önce kilo vermem lazım bunu doktorum da söyledi 1,60 boyum ve ben 78 kiloyum. Biraz ara verdik bebek işine bu süreçte hem bir süre çalışıcam hem de 60-65 kg civarına düşmeye çalıçıcam

Hayatım hemşireyim ama devlet memuru değilim özellerde çalıştım hep. evlenince küçük bir şehire taşındım 5 aylık evliyim iş başvurumdan sonuç geldi özellikle çocuk var mı dişünüyomusunne kadar süre düşünmüyosun nasıl korunuyosun diye başhemşire çok sordu. Biraz çalışmam gerekiyor. Bebek de istiyorum ama hamile kalmadan önce kilo vermem lazım bunu doktorum da söyledi 1,60 boyum ve ben 78 kiloyum. Biraz ara verdik bebek işine bu süreçte hem bir süre çalışıcam hem de 60-65 kg civarına düşmeye çalıçıcam
Anladım canım tabi haklısın Allah gönlüne göre versin. Yeni işinde hayırlı olsun diyelim o zaman 😍🌸

Merhaba ben adetime 4 gün kala normal gebelik testiyle öğrendim kan verdim pozitifti erken olduğu için hcg düşük çıkmıştı iki günde bir kan verip yükselişini izledik

Merhabalar, adetime daha 7 gün var ama ultra erken gebelik testi yaptım sonuç pozitif görünüyor. Sizce hatalı olma ihtimali var mı? Eşime söylemeyi çok istiyorum ama yanlışsa o bari üzülmesin tüp bebek için tarih almıştık Allahım inşallah doğrudur🙏🏻 Sizce yarın kan testi yaptırsam olur mu kızlar? Eki Görüntüle 2995694
Yaaa tebrikler:))) bu ay ovü takip ettiniz mi bide farklı bişi yptınız mı:)

X