Gebeliğin ilk haftasındaki belirtiler

canım arkadaşım ya göz bebeklerin büyümesin b hcg önce kana sonra idrara karışıyor 2 gün öce değil 2 gün sonra test yapman lazım çünkü adetin geciktiği zamandan itibaren artık kandaki oran iyice armış ve idrada da tespit edilir hale geliyor yani varsa bile çok düşük bir düzeydedir ve idrar testi bunu algılama konusunda okadarda hassas değil kan testinde 0 ila 50 den yüksek se o zaman işte bebiş var anlamına geliyor :) strasi bırakmana sevindim strese mahal yok ama meraklanmaya devam 2 gün sonra haberini dört gözle bekliyorum bebişime arkadaş olur öpüldün :nazar::90:

bazı arkadaşlar adete yakın belirtilerden dolayı test yaptı silik bi şekilde çizgi çıktı ben de heyecanlandım yapıyım dedim:97:
gözbebekleri neden büyümesin canım kötü bişey mi yoksa ben mi yanlış anladım:KK50:

bazı arkadaşlar adete yakın belirtilerden dolayı test yaptı silik bi şekilde çizgi çıktı ben de heyecanlandım yapıyım dedim:97:
gözbebekleri neden büyümesin canım kötü bişey mi yoksa ben mi yanlış anladım:KK50:

bende sen gibi oldum ilkinde beklemediğim bi anda adetim gecikince hamileyim diye endişelenmiştim :)) dööenme dönemiyle alakalı belki sen geç döllendin idrarda yeterince yok sabret bi geciksin bakarsın.
şayet yoksada ve çok istiyorsan sana anenemin bi yöntemini söylicem ok ondan sonra boş yok :) bana söyledi birkez denedim ve durum ortada :KK49: benim anen tam 15 tane doğurmuş maşanlah ananeme taş gibi hala :) şimdide teyzoşum yaotı dün o sa 1 yıldır uğraşıyordu ananem o yöntemi diyince hemen tutmuş dünkü yağmurda bi yağmurumuz oldu allah analı babalı büyütür inşanlah..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

stres yapma hangi testen alıp denedin eczanelerde birtane 5 tleye var o sabah ilk idrarla yapılıyor sonrasında çok su içmen bişi ifade edmez 25 tl lik hasas olannı günün istediğin saati adetin bir gün gecikse dahi yapabilirsin.. bende çok stres yapmıştım bundan 2 ay evvet her gün gününde gelen regli 6 gün gecikmişti ve kendimi hazır hissetmiyordum. sonra karar verdik olsun diye ilk denemede kaldım şöyle döylim sana 17 mayıs adetimin ilk günüydü haziran 18 de olmam lazımdı olmadım ama 1 hafta evvelden vucut ödem yaptı şiştim öyleki yüzüklerim sabah parmaklarıma girmiyordu sonra adet sancılarım başladı 19 hziranda tes yaptim pozitif çıktı ertesi gün kantesti sonuç pozitif suna 5 buçuk haftalığım hala sancım var. sana bir tavsiye onuç negatif çıksa bile güzel kardeşim sakın üzülüp stres yapma bidhaki ay olur allahın izniyle meraklan ama stres yok ok. hakında hayırlısı olsun..:KK49::nazar:

mrb cnm gözün aydın darısı tüm isteyenlerin başına..evet bende olmadı önümüzdeki maçlara diyorum eşime ama biyandanda içim içimi yiyo :KK1: dün idrar testini sağlık ocağında yaptırdım sırf daha güvenilirdir diye sonuç tek çizgiydi.. eczaneden aldıklarımızda belli bir marka varmı hangisi iyi pek bilmiyorum. 2 saat sonra kan testim çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum varmı yokmu görücem ama doktor bulamadım testin sonucundan bişey anlıcakmıyım onuda pek bilmiyorum :18::18::18: vücudum şiş bacaklarım ellerim hani iğne batırsam havalancam gibi geliyo :)) ben de çocukluğumdan beri idrar yollarımda sorun var hep tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum sancı yapıyo eğer hamile çıkmazsam kasıklarımdaki ara ara olan batmayı ve idrardaki kokuyu ona bağlıcam artık muhtemelen idrar yolu enfeksiyonu oldum..sen 5 haftalık olmuşsun hala afet olucak gibi şişliğin devammı kasıkların ağrıyomu heralde ben oldum olucam diye ped koyarak çıkarım aklıma takılıyo adet gören yada leke leke bişeyler oluyomu bikaç ayı atlatana kadar...

bende sen gibi oldum ilkinde beklemediğim bi anda adetim gecikince hamileyim diye endişelenmiştim :)) dööenme dönemiyle alakalı belki sen geç döllendin idrarda yeterince yok sabret bi geciksin bakarsın.
şayet yoksada ve çok istiyorsan sana anenemin bi yöntemini söylicem ok ondan sonra boş yok :) bana söyledi birkez denedim ve durum ortada :KK49: benim anen tam 15 tane doğurmuş maşanlah ananeme taş gibi hala :) şimdide teyzoşum yaotı dün o sa 1 yıldır uğraşıyordu ananem o yöntemi diyince hemen tutmuş dünkü yağmurda bi yağmurumuz oldu allah analı babalı büyütür inşanlah..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım nedir bu yöntem bizlerlede paylaşta öğrenelim şükür bnde hamileyim ama çok sewdiğim bi arkadasım için istiyorum......

canım aynı şeyleri bende yaşıyorum hergün soruyor eşim tek çizgi görmek korkusuyla yapamıyorum ama senin kan testini çok merak ettim bi an önce yaptır onun sonucu daha kesin biliyorsun benimde bugün tam 30 gün gelen giden yok salı düşünüyorum yaptırmayı ama ya kırmızılar gelirse :2:

mrb cnm hakkımızda hayırlısı artık olmadı öbür ay yeni yöntemlerle çalışmalara tam gaz devam :KK17::KK17::KK17: dün sağlık ocağındaki hemşire bana yumurtlama günüyle uğraşma her kadının günü farklı oluyo sen adetin bittiğinden itibaren 1 er gün arayla ilişkiye gir yataktan kalkma öyle uyu ,eğer bi problem yoksa hamile kalman çok yüksek dedi..hergün iyi değilmiş sperm sayısını düşürüyomuş..seda sayanın dediği:KK66::KK66::KK66: gibi keçi boynuzu pekmezi aldım eşime faydası olur :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:belki spermleri arttırıyomuş diye duydum çocuk düşünenler denesin bence ..inşallah sende kırmızı görmeden güzel haberi alırsın..ben ayın 3 ünde hasta olmuştum normalde 29 unda tekrar olcaktım. gerçi her yaz tatile gitcem dönemdede böyle 10 güne kadar gelmeyen adet dönemi yaşıyorum ben çok stres yapıp günde on defa takvim hesabı yapıyorum kırmızıda gelmek bilmiyo :KK52::KK52::KK52::KK52: geçen hafta tatile gitcektik iptal ettim bu haftaya erteledim bu haftada inşallah geçerli bi sebebi olurda gelmez diyorum :KK69::KK69::KK69::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

mrb cnm :KK69::KK69::KK69:senin şu yöntemi merak ettim benim gibi merak edenlerde olmuştur kesin anlatabilirmisin biraz:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bişeyi çok merak ediyorum hamile kalınca ilk 1-2 ay falan adet olma yada leke falan oluyomu ped kullanan oluyomudur ay çok meraklıyım ben olmuyosa bile beni bulur kesin :KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar 12 yıllık evliyim 8 yaşında bir kızım var, çok düşük yaşadım 2 yıl önce karnımda bebeğim öldü. 3,5 aylıkdı ama eşimle bazı problemler yaşadım bu ara,ama bende de bazı gariplikler var adet kanama olmadı ama 1 hafta önce abimlere gittim ben uykudan kalkınca uyumam normalde ama bi uyku yemek yedim otururken uyumuşum hala uyku hali oluyo arada bide belimde ve kasıkdan dize kadar olan yerde acaip ağrı bide karnımın üzerine yatmışdım itap okurken bi ağrı oldu az kanam geldi geceye kadar daha gelmedi ama yolculuk yaptık araba salladı beni ondan sonra 1 gün adet kanı gibi geldi sonra yok sizce 2 bebek olabilirmi? dualarınızı bekliyorum çatşamba dr a gidecem...
:KK49::KK49::2:

mrb cnm hakkımızda hayırlısı artık olmadı öbür ay yeni yöntemlerle çalışmalara tam gaz devam :KK17::KK17::KK17: dün sağlık ocağındaki hemşire bana yumurtlama günüyle uğraşma her kadının günü farklı oluyo sen adetin bittiğinden itibaren 1 er gün arayla ilişkiye gir yataktan kalkma öyle uyu ,eğer bi problem yoksa hamile kalman çok yüksek dedi..hergün iyi değilmiş sperm sayısını düşürüyomuş..seda sayanın dediği:KK66::KK66::KK66: gibi keçi boynuzu pekmezi aldım eşime faydası olur :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:belki spermleri arttırıyomuş diye duydum çocuk düşünenler denesin bence ..inşallah sende kırmızı görmeden güzel haberi alırsın..ben ayın 3 ünde hasta olmuştum normalde 29 unda tekrar olcaktım. gerçi her yaz tatile gitcem dönemdede böyle 10 güne kadar gelmeyen adet dönemi yaşıyorum ben çok stres yapıp günde on defa takvim hesabı yapıyorum kırmızıda gelmek bilmiyo :KK52::KK52::KK52::KK52: geçen hafta tatile gitcektik iptal ettim bu haftaya erteledim bu haftada inşallah geçerli bi sebebi olurda gelmez diyorum :KK69::KK69::KK69::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım benimde geldi kırmızılar:KK14:

canım benimde geldi kırmızılar:KK14:

tahlil sonucum 0.2 yazıyo :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: hamiş mamiş değilim galiba.. eşimle giderken heycanla gittik sonucu alınca öyle bir sessizlik olduki bizde moralim çok bozuldu şuan evdeyim ve pembelik ardından kırmızılık gelicek adet oluyorum... boşuna heycan yaptım çok kızdım kendime çooooooooooookkk keşke eşimi heveslendirmeseydim....:KK14::KK14::KK14::KK14::KK5::KK5::KK5:

mrb cnm gözün aydın darısı tüm isteyenlerin başına..evet bende olmadı önümüzdeki maçlara diyorum eşime ama biyandanda içim içimi yiyo :KK1: dün idrar testini sağlık ocağında yaptırdım sırf daha güvenilirdir diye sonuç tek çizgiydi.. eczaneden aldıklarımızda belli bir marka varmı hangisi iyi pek bilmiyorum. 2 saat sonra kan testim çıkacak sabırsızlıkla bekliyorum varmı yokmu görücem ama doktor bulamadım testin sonucundan bişey anlıcakmıyım onuda pek bilmiyorum :18::18::18: vücudum şiş bacaklarım ellerim hani iğne batırsam havalancam gibi geliyo :)) ben de çocukluğumdan beri idrar yollarımda sorun var hep tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum sancı yapıyo eğer hamile çıkmazsam kasıklarımdaki ara ara olan batmayı ve idrardaki kokuyu ona bağlıcam artık muhtemelen idrar yolu enfeksiyonu oldum..sen 5 haftalık olmuşsun hala afet olucak gibi şişliğin devammı kasıkların ağrıyomu heralde ben oldum olucam diye ped koyarak çıkarım aklıma takılıyo adet gören yada leke leke bişeyler oluyomu bikaç ayı atlatana kadar...

normalde tutunma aşamasında 2 yada 3 damla kanama oluyormuş ama ben bişi farketmedim ne yalan söylim okadarda incelemedim. hala sancım var gögüsler çalışma faliyeti devam ama sdece süyten takmadan yattığım için sabahları ağrıyor karın ağrısı kasıklarda batma bacak ağrısı hala deman ediyor birkaçgündürde olmayan bulantılarım başladı milletin yazdıklarını oluyunca pisikolojik olarakmı yoksa hakaten bulanıyormu kestiremedim. idrar yolu enfeksiyonunu ihmal etme tatlım ben 9 aylık evliyim evlendiğimde balayı sisitit ine yakalandım kavuz gibiydi ondan sonra idrara da sık çıkıyordum hele bide haiş oldum şimdiki patron beni arıyor nedre diye diyolar sevcan wc de :)))):KK9::KK9::KK9: 46 bağladı valla adam :)))

mrb cnm :KK69::KK69::KK69:senin şu yöntemi merak ettim benim gibi merak edenlerde olmuştur kesin anlatabilirmisin biraz:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar anlatacağım ama güleni vururum ona göre :KK17: valla bana ananem anlatırkende utanmıştım şimdi yazarkende utanıyorum neiş :))) ..
eşinizle o işi görürken poponuzun altıa yastık koyun hatunlar iş bitincede ayağa kalkmayın hatta ve hatta ayaklarınızı mümkünatı varsa duvara doğru dayayın sorarsa eşiniz kıramp girdi diye bilirsiniz :)20 yada 25 dakika sonra işlem tamam spermler kanala daha hızlı varacağından yumurta yarşında güçsüz kalmayacaklar. yok artık dediğinizi duyar gibiyim ama zararsız bi yöntem denemenizi tavsiye ederim ananeciğimede dua edersiniz valla ben denedim oldu artık şansamı hakatten işemi yaradı o rabimin bileceği bişi öpüldünüz toptan.. :KK16::KK16:

kızlar anlatacağım ama güleni vururum ona göre :KK17: valla bana ananem anlatırkende utanmıştım şimdi yazarkende utanıyorum neiş :))) ..
eşinizle o işi görürken poponuzun altıa yastık koyun hatunlar iş bitincede ayağa kalkmayın hatta ve hatta ayaklarınızı mümkünatı varsa duvara doğru dayayın sorarsa eşiniz kıramp girdi diye bilirsiniz :)20 yada 25 dakika sonra işlem tamam spermler kanala daha hızlı varacağından yumurta yarşında güçsüz kalmayacaklar. yok artık dediğinizi duyar gibiyim ama zararsız bi yöntem denemenizi tavsiye ederim ananeciğimede dua edersiniz valla ben denedim oldu artık şansamı hakatten işemi yaradı o rabimin bileceği bişi öpüldünüz toptan.. :KK16::KK16:

duymuştum bu yöntemi hatta uyguladım :KK17::KK17: ama olmadı demekki ben gününü tutturamadım..önümzdeki ay kısmet gün aşırı yapmayı denicem en kesin yolu oymuş.bugünkü kan tahlilim de 0.2 yazıyo hamilelik yok dimi kime sorcamı bilmiyorum hasta oluyorum sandım ümidi kestim ama wc gidiyom geliyom yok bişey...kafammmmmmmmmmm bi dünya oldu wallaaaaaa nolur biriniz bişey sölesin :KK43::KK43::KK43:

duymuştum bu yöntemi hatta uyguladım :KK17::KK17: ama olmadı demekki ben gününü tutturamadım..önümzdeki ay kısmet gün aşırı yapmayı denicem en kesin yolu oymuş.bugünkü kan tahlilim de 0.2 yazıyo hamilelik yok dimi kime sorcamı bilmiyorum hasta oluyorum sandım ümidi kestim ama wc gidiyom geliyom yok bişey...kafammmmmmmmmmm bi dünya oldu wallaaaaaa nolur biriniz bişey sölesin :KK43::KK43::KK43:

malesef hayatım 02 yok anlamına geliyor 50 den yüksek olması gerekiyor b hcg oranın.. ama merak etme bende hamilelik öncesi öyle bi şaşmıştım bahsetmiştim ama sonraki ay tutu adetinden sonra 14 gün yumurtlama dönemin ama hergün yapmana gerek yok vucut ısınıda takip edeilirsin mesela gece ayakların ateşlenir menapoza girecekmişsin gibi bide unutmayın kadının yumurtası çatladıktan sonra 12 ila 24 saat içinde döllenmezse yok oluyor ama erkepin spermleri döl yolunda 7 gün sağ kalıyor yumurtlama olmadan orda hazır vede nazır bekleyen spermler olması lazım yumurta çatlayınca onları kendine çekiyor uyandırıp :) rabimin hikmeti işte yontemi duyduğuna göre dene bak işe yarıyor şekil ada görükdüğü gibi :)) moralinide yüksektutu oldumu stres yokkk..:KK20::KK20:

Merhaba kızlarrrr,
bugün benim adet günüm ve halen bekliyorum olacağım diye:97::97::97:

hiç bir belirtim yok bi ara gözbebeklerim büyüdü o kadar , bekliyorum bakalım ne olacak eğer hamileysem hiç belirtisi olmayan kişi olarak tarihe geçeceğim:KK60:

bağzılarında öyle oluyor ama adet tarihinden 10 gün geçince başlıyor belirtileri bende oh hiç bulantım yok ben heralde böyle geçireceğim derken dün bugün midem kalk gidelim demeye başladı tuzlu kraker yemekten bi hal oldum bebiş doğunca artık kraker mıraker görmek istemiycem :) bugün olman gerekiyordu dimi yarın bi kan testi yaptır bakalım kaç çıkacak b hcg inşanlah 50 nin üstünde çıkar... :KK9::KK9::KK9:

bağzılarında öyle oluyor ama adet tarihinden 10 gün geçince başlıyor belirtileri bende oh hiç bulantım yok ben heralde böyle geçireceğim derken dün bugün midem kalk gidelim demeye başladı tuzlu kraker yemekten bi hal oldum bebiş doğunca artık kraker mıraker görmek istemiycem :) bugün olman gerekiyordu dimi yarın bi kan testi yaptır bakalım kaç çıkacak b hcg inşanlah 50 nin üstünde çıkar... :KK9::KK9::KK9:

kasıklarımda belimde ağrı var şuan wc ye gitmekten bi hal oldum :KK52: olacaksa olsun artık , eğer olmazsam bi kaç gün daha beklemek istiyorum üzülürüm şimdi hamile değilsem :KK43: ama bugün olacağım bence hissediyorum, bu arada yaşadıklarını bizimle paylaş canım :KK49:

kızlar bu ay bitti bende koyu lekeler görmeye başladım genelde adet başlagıcım bu şekil oluyor temmuz ayında inş güzel haberler veririm ramazan a da hamiş girerim:):)

X