Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Selam eylulde hamilelik beklerken husrana ugrayanlardanim..4 aydir deniyoruz ama sonuc negatif hep bat 11 eylul kan testi negatif ama hala adet olmadim.stres içindeyim .. doktora gitmeyi dusunuyorum sizce ilk yaptigi rahim filmimi yoksa yumurtlama icin bir seyler mi ? Offf...

Merhaba canım bende bugün doktora gittim üç aydır hüsrana ugrayanlardanim doktor hormon testleri istedi yaptirdim malum adetin üçüncü günü bugün tahlilim iyi cikti onun altinda olmasi gereken onbir gibi çıktı bana toz ilaç verdi sabah akşam suya karistirip içeceğim ve ayin 24 de kontrol verdi hayırlısı bakalım bide sağ yumurtaligimi beyenmedi sorun onda görünüyor Rabbim olderse olur buna inaniyorum en başta hayırlısı ni dileyelim:emir_bebek::KK71:bizde hayirlisiyla aliriz kucagimiza bebis

Teşekkürler çok sağol amin inşallah sen ne durumdasin canım senin varmi çocuk kac yıllık evlisinOTE="AYSHE9388, post: 36888211, member: 571947"]canim en azindan iki evladin var ne guzel insallah 3.de olur
Tes[/QUOTE]
ben yirmibir yasindayim bi bucuk yillik evliyim bir.yildir bebisim olmuyo canm

Selam eylulde hamilelik beklerken husrana ugrayanlardanim..4 aydir deniyoruz ama sonuc negatif hep bat 11 eylul kan testi negatif ama hala adet olmadim.stres içindeyim .. doktora gitmeyi dusunuyorum sizce ilk yaptigi rahim filmimi yoksa yumurtlama icin bir seyler mi ? Offf...
selam canm gittin mi doktora ? ilk yaptıkları genelde hormon testi oluyor ve alttan muayne edip yumurta takibi daha sonrası klomen tedavisi

slm hanımla,bende yeni üyeyim 5 aydı bizde bebek düşünyz ama snç negatif...SAT 8 ags. 13.günü yani ayın 20si lekelenme şeklinde kanama geldi yum. çatlamasındand dedik geçtik .fakat beklenen adetimden 2 gün öncede 2 gün süeli kahve akıntım geldi.üstüne gödüm dedim sevindim ama adetim geçeli 7.gün bugün 4.gün kan testi negatif çıktı dr. geç döllenmedir belki dedi sizlede daha önce böyle yaşadınız mı hiç..... inş geç döllenmedi yaaa allahım kimsenin kcagını bş bırakma yarabbim.
selam canm ne durumdasın ? varmı bir gelisme ?¿

AYSHE9388, post: 36922225, member: 571947"]Tes[/QUOTE]
ben yirmibir yasindayim bi bucuk yillik evliyim bir.yildir bebisim olmuyo canm[/QUOTE]
Sen doktora gittimi insallah yuzumuz guler

AYSHE9388, post: 36922225, member: 571947"]Tes
ben yirmibir yasindayim bi bucuk yillik evliyim bir.yildir bebisim olmuyo canm[/QUOTE]
Sen doktora gittimi insallah yuzumuz guler[/QUOTE]
gitmemmi tatlım pko var bende gecen AY FEMARAYA basladım sonra iğne nasip bekliyorummm

aynen öle canım bende sana katılıyorum belki bir günn ..... ÇOK ZOR halimizi çeken bilir ...
hamilelik istemeden önce farkına bile varmazdım geblerin.. ta ki anne olmak isteyene kadar... herkesin göbeğine bakıorum:KK43: hamileler görünce gözüm takılıp gidior.. ama hep iyi dilekler diliorum onlar için... benim için hamileler çok özel insanlar.. ŞANLILAR... mutlular... Anne ı-olacaklar.... gerçektende tam da bu duyguları içimde yaşarken dedimki BELKİ BİR GÜN... benm için bir hayal... sanki ben hiç hamile olmayacakmışım gibi gelior... içim çok dolu bende pko luyum.. Rabbim herkese isteyen herkese nasip etsin canım...

hamilelik istemeden önce farkına bile varmazdım geblerin.. ta ki anne olmak isteyene kadar... herkesin göbeğine bakıorum:KK43: hamileler görünce gözüm takılıp gidior.. ama hep iyi dilekler diliorum onlar için... benim için hamileler çok özel insanlar.. ŞANLILAR... mutlular... Anne ı-olacaklar.... gerçektende tam da bu duyguları içimde yaşarken dedimki BELKİ BİR GÜN... benm için bir hayal... sanki ben hiç hamile olmayacakmışım gibi gelior... içim çok dolu bende pko luyum.. Rabbim herkese isteyen herkese nasip etsin canım...
AMİNNNN canım seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı seyleri yaşıyoruzzz insana sanki hiçç o duyguları yaşayamayacakmış gibi geliyor :mad:

benimUOTE="missaqua, post: 36925221, member: 567176"]hamilelik istemeden önce farkına bile varmazdım geblerin.. ta ki anne olmak isteyene kadar... herkesin göbeğine bakıorum:KK43: hamileler görünce gözüm takılıp gidior.. ama hep iyi dilekler diliorum onlar için... benim için hamileler çok özel insanlar.. ŞANLILAR... mutlular... Anne ı-olacaklar.... gerçektende tam da bu duyguları içimde yaşarken dedimki BELKİ BİR GÜN... benm için bir hayal... sanki ben hiç hamile olmayacakmışım gibi gelior... içim çok dolu bende pko luyum.. Rabbim herkese isteyen herkese nasip etsin canım...[/QUOTE]
Canim benim hic uzulme rabbim olderse olur sen dua et allahtan hayirlisini dile icimde bir his srnde bende ayni anda hamis olucsz bugunden donra senide arkadaslarida duams ortak edicem rabbim isteyene versin sende bisey istiyotum icinden gelerek soyle soyle icinden haykira haykira YETIS YA FAKI AHMET benimde duamda olacaksin hayirli aksamlar senin yasin kac nekadar yillik evlisin

Klomene basladim arkadaslar umarim ilk denemede hamile kalirim...bu konuda deneyimleri olan var mi?

bende aranıza yeni katılanlardanım:KK54: ve maalesef her ay hüsrana uğrayanlardanım:110: banada dua edermisiniz... birbirimize dua edelim:emir_bebek:

X