Gebe olmayı beklerken, her ay hüsrana uğrayanlar selammm... :(

Bugun doktor randevum var gene:110: Icimden bi ses bu ay yumurtlama olmadi dio cunku ates olcuyorm ve hic yukselme yok. Gogus agrisi basladi ama bi kac gndr. Sanirim hormon tahlili yaptrmak farz oldu:KK17:

Bugun doktor randevum var gene:110: Icimden bi ses bu ay yumurtlama olmadi dio cunku ates olcuyorm ve hic yukselme yok. Gogus agrisi basladi ama bi kac gndr. Sanirim hormon tahlili yaptrmak farz oldu:KK17:
canım git bakalım sonuçları sölersin bize :KK51:

canım git bakalım sonuçları sölersin bize :KK51:
Canim geldm doktrdan. Yunurtalar catlams dedi ultrasonda sadce minik minik var dedi ecen baktklarmz deil bnlar dedi. Ates konusunu da takma o cok genel gecer deil dedi. Peki ddm ciktim:KK66: bi de sabirsizsin ole ha diyince olmaz dedi:KK66:)

Bnde 7aydir bebek istyrum doktra gittim ultrasyonla karnma bakti doktor normal dedi alttan bakti birsy yok normal dedi hormon testi yaptrdm normal cikti sonra progesteron testi yaptrdm adetin 20.de progesteron degeri 10.41 ng mL ckti doktr cok düsük dedi klomenle tedavi görmen lazim dedi internettn arastrdim progstern degeri 10 ng ml ve üstündeyse yumurtlama karar verlir yaziyo nette,hic birsey anlamdim doktora gitsemmi dogal yolla hamilr kalmak istiyrm karasiz kaldm

Canim geldm doktrdan. Yunurtalar catlams dedi ultrasonda sadce minik minik var dedi ecen baktklarmz deil bnlar dedi. Ates konusunu da takma o cok genel gecer deil dedi. Peki ddm ciktim:KK66: bi de sabirsizsin ole ha diyince olmaz dedi:KK66:)
catladiysa calismalara full gaz devam :-)

Bnde 7aydir bebek istyrum doktra gittim ultrasyonla karnma bakti doktor normal dedi alttan bakti birsy yok normal dedi hormon testi yaptrdm normal cikti sonra progesteron testi yaptrdm adetin 20.de progesteron degeri 10.41 ng mL ckti doktr cok düsük dedi klomenle tedavi görmen lazim dedi internettn arastrdim progstern degeri 10 ng ml ve üstündeyse yumurtlama karar verlir yaziyo nette,hic birsey anlamdim doktora gitsemmi dogal yolla hamilr kalmak istiyrm karasiz kaldm
canim bide baska doktpra git anlat ona derdini boyle boyle diye ...

Iyi akşamlar ben de üç aydır hüsrana uğranlardanim benim de fsh yükselmişti doktor bana 6 ayakadar çocuk yap dedi yapmadim eşim istemedi aradan iki yıl geçti ve üç ay önce esim olsun dedi olursa olsun ama ben çok istiyorum olmadı şuan hastalandim artık doktor a gitcem fsh mi olcturecehim herşey ozaman ortaya çıkacak olup olmayacağı cumartesi günü gitcem bana dua edin Rabbim dualarimizi kabul etsin
Muhtemelen kocalariyla:KK48:

Buarada krndimden bahsedeyim 36 yaşındayım iki kizim var büyüğü 15 küçük kizim 10 benden kardeş istiyorlar bende istiyorum eşim istemiyorum demişti şimdi artık olursa olsun dedi ve üç aydir olmadı fsh si yüksek olupta hamile olan varmı tanidiginiz bildiginiz çok heveslenmistim allah isteyene versin Rabbim ol derse olur

Buarada krndimden bahsedeyim 36 yaşındayım iki kizim var büyüğü 15 küçük kizim 10 benden kardeş istiyorlar bende istiyorum eşim istemiyorum demişti şimdi artık olursa olsun dedi ve üç aydir olmadı fsh si yüksek olupta hamile olan varmı tanidiginiz bildiginiz çok heveslenmistim allah isteyene versin Rabbim ol derse olur
canim en azindan iki evladin var ne guzel insallah 3.de olur

slm hanımla,bende yeni üyeyim 5 aydı bizde bebek düşünyz ama snç negatif...SAT 8 ags. 13.günü yani ayın 20si lekelenme şeklinde kanama geldi yum. çatlamasındand dedik geçtik .fakat beklenen adetimden 2 gün öncede 2 gün süeli kahve akıntım geldi.üstüne gödüm dedim sevindim ama adetim geçeli 7.gün bugün 4.gün kan testi negatif çıktı dr. geç döllenmedir belki dedi sizlede daha önce böyle yaşadınız mı hiç..... inş geç döllenmedi yaaa allahım kimsenin kcagını bş bırakma yarabbim.

Teşekkürler çok sağol amin inşallah sen ne durumdasin canım senin varmi çocuk kac yıllık evlisinOTE="AYSHE9388, post: 36888211, member: 571947"]canim en azindan iki evladin var ne guzel insallah 3.de olur[/QUOTE]
Tes

X