Gebe miyim?

Emoli3103

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
24
3
26
Merhaba canlar, ben bes yil adet görmek icin hap kullandim simdi evlendim hapi biraktim ve nerdeyse iki aydir adet görmüyorum. Demin doktordaydim vajinal ultrasyonla bakti ve rahim duvarin kalinlasmis dedi ya adet olacaksin ya da hamilesin dedi. Sana kesin bisey diyemem Ama bu kadar kalin genelde hamilelerde oluyo dedi ve kan aldi haftaya ögrenirsin dedi. Sizde böyle bi durumda oldunuz mu hic? Allahim insallah hamileyimdir aslinda umudum yoktu gecen hafta testim negatif cikinca ama doktor simdi böyle diyince cok umutlandim.

Ne haftası.Çıldırmıış mı o doktor ? Tatlım hiç bekleme.Sağlık ocağınız yokmu ? Git sabahtan kan ver. Öğleden sonra öğren.

Gebelik testi hemen çıkar gidip herhangi bir polikliniğe kan verin bence 1 hafta beklenir mi yahu

Almanyada arkadaşm doğum yaptı oranın hastaneleri ne biçim bişey yaa.. türkiyeyi mumla arıyordu..
Bence bidaha eczaneden test al yap 1 hafta geçmiş kesin çıkar.

Almanyada arkadaşm doğum yaptı oranın hastaneleri ne biçim bişey yaa.. türkiyeyi mumla arıyordu..
Bence bidaha eczaneden test al yap 1 hafta geçmiş kesin çıkar.
Ben almanyada dogdum buyudum ama türkiyeden evlendim yakinda yine gidicem insallah türkiyeme. Evet gercekten öyle tuhaf hepsi. Ya benim durumum biraz farkli ben hap yutmadan adet görmüyördüm simdi birakinca iki aydir gelmedi iste hic ama normalmis gelmemesi. Simdide doktor rahim duvarin kalinlasmis adetininde gelecegi anlamina gelebilir bu ama ben bu kadar kalinini genelde hamilelerde gördüm diyince beni bi heyecan basti. Kim beklicek simdi test sonucunu of offf

Eczanelerde test satılıyordur diye düşünüyorum. 1 hafta köyde olsam beklemem şehre iner alırım test

Hapı biraktiysaniz ondan dolayı da olabilir, kalınlaşma da ya adetten ya da gebelikten umarım gebeliktendir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…