Gebe kalmak istiyorum

edakkk

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2023
10
6
29
Merhabalar aranıza yeni katılıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim 1,5 senelik evliyim 5 aydır benek istiyorduk ve korunmadık 5ayki süreçte olmayınca doktora gitmeye karar verdik doktorum benden hormon testleri istedi alttan muayene edildim yumurta takibim yapıldı aynı şekilde eşimdende spermiyogram istendi şuanlık ikimizdede bir sorun olmadığını yumurtlama günlerimi takip ederek değerlendirmemi yüne olmazsa 3ay sonra gelmemi istersem ilaç tedavisine başlayabiliceğimizi söyledi.bugün yine regl olunca üzüldüm aranızda benim gibi olup hamile kalanlar varmı bayanlar? Ayriyetten insilün direncim olduğu için diaformin kullanmamı söyledi fakat insülin direncinin yumurta kalitesini bozmadığını ve gebeliği engel bir durum olmadığını belirtti doktorum

Düşünme, stres yapma diyeceğim ama biliyorum her dönem aklına gelecek bu ay oldu mu olmadı diye.

Korunmasız 2 ay takvime göre uyduk olmadı, 3. ayda ise unuttuk. Aklıma o ay nedense takip etmek gelmedi. Tatil, köy ziyareti derken o sıra denk gelmiş.
Rabbim isteyen herkese doğru zamanda nasip etsin.

Çok erkeennn en az 2 sene (yaşınız gençse) beklemeniz daha doğru olur biz 8-9 ay içerisinde bebek sahibi olduk stres yapma demek çok anlamsız ama stres yaparsan gerçekten zorlaşıyor

Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyümeyi nasip etsin sizin adınıza sevindim Birsüre akışına bırakıcam düşünmemeye çalışıcam gerisi rabbime kalmış

27 yaşındayım birsüre beklicem zor bi süreç ama dediğiniz gibi stres üzüntü geciktirmekten başka işe yaramaz teşekkürler yinede :)

27 yaşındayım birsüre beklicem zor bi süreç ama dediğiniz gibi stres üzüntü geciktirmekten başka işe yaramaz teşekkürler yinede :)
Aynı durumdayız bende çok istiyorum düşünmeden de yapamıyorum inşallah güzel haberi alırız tez zamanda Allahım izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…