Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba kızlar 13 haftalık hamileyim boyle karnımi icime cekmiyorum ama sanki karnım boyle içime çekiliyormuş gibi oluyor neden olur acaba bilgisi olan vrmi

Kızlar aşılama olucam ama bir sorum var adet in ilk günü mü gitmem gerek doktora tedavi ye o gün mü başlanıyor du rahim duvarı inceldiği zaman iğne ye mi başlanıyordu tam olarak hatırlıyamıyorum eli kulağında adet olmamın da :,(

Kızlar aşılama olucam ama bir sorum var adet in ilk günü mü gitmem gerek doktora tedavi ye o gün mü başlanıyor du rahim duvarı inceldiği zaman iğne ye mi başlanıyordu tam olarak hatırlıyamıyorum eli kulağında adet olmamın da :,(

ben de tam bilmiyorum ama igne veya hapi reglin ilk gunlerinde baslatiyorlar diye biliyoeum. O yuzden gec kalmis olmamak icin reglin ilk gunu gitsen iyi olabilir hayirlisi olsun canim

Kızlar 12 şubatta oldu bebeğim. Sezaryan oldum suyu azalmıştı sancıyoktu çokuüzüldüm ama bebegime kavuştm.sarılık oldu ama buna da sşükür. İnternet çekmiyoondan ggiremiyorum
Zeynomm hayırlı olsun gözünaydın canımmm Allah analı babalı büyümesini vatana millete hayırlı evlat olmasını nasip etsin güzelim. o internet çektikçe bizi haberdar et bebekten ve senden :)

merhaba arkadaşlar.
hamile kalamayanlar,burada sorunlarımızı paylaşalım,anlatalım.

6 senelik evliyim 5 yaşında kuzucuğum var.ama 4 senedir hamile kalamıyorum.klomen sürekli kullandım,daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum yine olmadı.artık gelecek ay aşılama yapılacak.inşallah hamile kalabilirim.ve ayrıca tüm tesler yapıldı ben ve eşim gayet sağlıklıyız.nedeni bilinmeyen kısırlık buna denir sanırım.
hadi gel artık bebeğim:emir_bebek:
Esinizin bobrek ile sikintisi varmi tas kum gibi

benim 3-4 gundur sol kasık ağrım var ağrısı bacağıma kadar vuruyo ve belimdede çok ağrı var adetime 12 gun var sizce neden olabilir acaba bilen varmı

Merhaba kızlar bu sabah hastanedeydik bi umut hsg çekerler diye düşündüm ama maalesef burada hsg yapılmıyormuş.hemen yarın sabah gel laparoskopi yapalım dediler onuda ben istemedim. Benim için herşeyi zamana bırakmaktan başka birşey kalmadı. Belki ilerde Türkiye'ye geldiğimde hsg çektirebilirim. İlk defa üzmedim kendimi hayırlısı olsun dua'ya devam..

Merhaba kızlar bu sabah hastanedeydik bi umut hsg çekerler diye düşündüm ama maalesef burada hsg yapılmıyormuş.hemen yarın sabah gel laparoskopi yapalım dediler onuda ben istemedim. Benim için herşeyi zamana bırakmaktan başka birşey kalmadı. Belki ilerde Türkiye'ye geldiğimde hsg çektirebilirim. İlk defa üzmedim kendimi hayırlısı olsun dua'ya devam..

Hakkinda hayirlisi olsun canim. Riskleri var diye mi laparoskopi istemedin? Cok ayrintili bilmiyorım o yontemi ben ama hsg zor bir islem degil. Dedigin gibi ileride burada yapilir gerekirse. Ama insallah ki gerek kalmaz kendiliginden bebis oluverir :anneadayı:

Hakkinda hayirlisi olsun canim. Riskleri var diye mi laparoskopi istemedin? Cok ayrintili bilmiyorım o yontemi ben ama hsg zor bir islem degil. Dedigin gibi ileride burada yapilir gerekirse. Ama insallah ki gerek kalmaz kendiliginden bebis oluverir :anneadayı:
Amin canım inşallah gerek kalmaz kendiliğinden olur. Evet riskleri sebebiyle istemedim çokta korkuyorum..hiç olmasaydı neyse ama bi yavrum var çok şükür o yüzden gerek yok risk almaya hakkımızda hayırlısı olsun

Merhaba arkadaşlar sizinle bisi paylasmak istiyorum fikri olan varsa yardimci olabilirmi.. bu ayin 7 sinde adet oldum normalde en fazla 6 gün sürer tam bitti derken 7.gun adetimin ilk günü gibi ağrı çektim ve kanamam oldu 2 3 gün devam etti sonra temizlendim. Dün yani ayin 21 inde tekrardan kasık ağrılarım başladı ve hala aralıksız ağrılarım devam ediyor ara ara kanamam da oluyor sizce bu durumun sebebi ne olabilir artık kendimi kötü hissediyorum

Merhaba arkadaşlar sizinle bisi paylasmak istiyorum fikri olan varsa yardimci olabilirmi.. bu ayin 7 sinde adet oldum normalde en fazla 6 gün sürer tam bitti derken 7.gun adetimin ilk günü gibi ağrı çektim ve kanamam oldu 2 3 gün devam etti sonra temizlendim. Dün yani ayin 21 inde tekrardan kasık ağrılarım başladı ve hala aralıksız ağrılarım devam ediyor ara ara kanamam da oluyor sizce bu durumun sebebi ne olabilir artık kendimi kötü hissediyorum
Bu tarz şeyler kist olunca oluyor diye biliyorum tabi ama bu kulaktan dolma bilgi doktora gidip kontrol olmalısın belki önemli bir şeydir

Bu tarz şeyler kist olunca oluyor diye biliyorum tabi ama bu kulaktan dolma bilgi doktora gidip kontrol olmalısın belki önemli bir şeydir

Teşekkür ederim yarın doktora çıkıcam belki benzer durumu yaşayan varsa tecrübe eden birisi denk gelir diye burda paylaştım inşallah kötü bişi yoktur kanama hala devam ediyo dua edin nolur..

X