Gebe kalamayanlar buraya.....

aynen canm benm salı günü kontrolüm var bakalım inşallah dediin gibi o kaliteyi tutturmuş olalım . birbirimizi haberdar edelim olurmu canm . :)

Olur tabii canim :) insallah da beraber guzel haberleri aliriz. ben daha baslamadim klomene, reglim daha yeni basladi iki gun once. Onumuzdeki Ptesi basla 5 gun ic dedi doktorum. Sonraki ptesi de kontrole gel bakalim dedi. Ben doktora sormayi unutmusum, normalde folik asit de aliyordum bu klomeni alirken de yine ona devam ediyoruz herhalde degil mi?

Olur tabii canim :) insallah da beraber guzel haberleri aliriz. ben daha baslamadim klomene, reglim daha yeni basladi iki gun once. Onumuzdeki Ptesi basla 5 gun ic dedi doktorum. Sonraki ptesi de kontrole gel bakalim dedi. Ben doktora sormayi unutmusum, normalde folik asit de aliyordum bu klomeni alirken de yine ona devam ediyoruz herhalde degil mi?
evet canm bana klomenin yanında folik asitte verdi yani bi zararı yok ben salı güünü gidicem bakalım ne diycek inşallah gelişmiştir yumurtam ya

OTE="mdk35, post: 44945691, member: 642564"]Ederim kuzum allahim sağ salim kurtarsın bi nefeste inşaallah. İnanmayan derken nasıl yani neye inanmıyolar evlatlık mı aldığını düşünüyorlar tövbe tövbe yaa insanlara da laf lazım yoksa naparlar bilmiyorum :110:[/QUOTE]
Ypk Öyle degil cnm tedavi gormedigimize inanmayan oluyodu

evet canm bana klomenin yanında folik asitte verdi yani bi zararı yok ben salı güünü gidicem bakalım ne diycek inşallah gelişmiştir yumurtam ya

Insallah gelismistir rahat ol stres de olumsuz etkiliyor biliyoruz ki. Belli ki klomen iyi bir ilac cok yogun oneriliyor. Mutlaka gelistirecektir yumurtalarimizi :) benim aldigim folik asit kan ilaci destekli. Son kan tahlilimde kan depom az dusuk cikmisti o yuzden oyle bir folik asit aliyordum. Devam ederim ona da sorun olmayacaktir herhalde. Allah yardimcimiz olsun.

Kızlar 12 şubatta oldu bebeğim. Sezaryan oldum suyu azalmıştı sancıyoktu çokuüzüldüm ama bebegime kavuştm.sarılık oldu ama buna da sşükür. İnternet çekmiyoondan ggiremiyorum

Ay allahım nerdesin sen yaa çok merak ettim gözün aydın şükürler olsun canm çok sevindim maşallah rabbim analı babalı büyütsün :KK68:

bide canım diyo fırça yememek için :) nasıl buralardasın kız hiç görmedim selam verdiğini özlemişmiş bak bak gördüm nerelerde gezdiğini :) iyiyim bende sen nasılsın döndünmü evine
Canom valla özledim :KK43: daha donmedim eşim izne geldi simdi tatil yapıyoruz :) en gec 1 aya ordayim hayirlisiyla :)) sizi hic unuturmuyum can yoldaslarim :KK66:

Kızlar 12 şubatta oldu bebeğim. Sezaryan oldum suyu azalmıştı sancıyoktu çokuüzüldüm ama bebegime kavuştm.sarılık oldu ama buna da sşükür. İnternet çekmiyoondan ggiremiyorum
Canim rabbim anali babali buyutsn olsun uzlme kavusmusn ya yavruna sarilik gecer bizdede olduydu rabbim baska dert vermesin

X