Gebe kalamayanlar buraya.....

Yok canim, okadar cok seyle ugrasiyorsunki,herkesin derdine care bulmaya calisiyon, buda aradan kacsin azicik
est. canım o nasıl söz ben sadece anladığım olursa yardım etmeye çalışıyorum anlamadıklarımda da öylece bakakalıyorum kızlarda sanıyor cevap verilmiyor anlasam vericem çünkü yanlış yönlendirmekte iyi değil

bir ağustos annesi gördüm sanki :)

evet canım haklısın ya doktorum çok iyi tüm hastaları çook memnum yani. bakalım salı günü kontrolüm var. umarım rabbim hayırlısını verir tüm isteyenlere.

ama adetimin 3. günü gittim ben ve adet te oldum arkadaşında mı öyle olmuştu canm. ya zaten bişe sölim mi ben artık hiç umutlanmıyorum. belirtilere bile bakmıyorum. okadar ki adet gecikmesi olsa bile umutlanamam anca resmi olarak doktor kızım sen hamilesin demediği sürece ... umudumu yitirmiiyorum aama böyle yani. umarım dediğin gibi olur benmde

Öncelikle allah gönlüne göre versin canım. Klomen'i bilmem ama her ay adet olman her ay yumurtladığın anlamına gelmiyor yani bazı aylar yumurtlamayabiliriz ama yinede her ay adet oluruz tabi bu adetleri düzenli olanlar için geçerli

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Kara_bocugum88 -------- ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Prensesimize isim bulmasını bekliyoruz
@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

citlembik1994 -----------10 Şubat-20.deneme Sabırla meleğini bekliyor
ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut -----------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------21 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum -----------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa --------------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ------ ---25 Şubat-20.denemePrensesini bekliyor
A amorevole -----------------------28 Şubat-32.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
Karadut41 -----------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
@ebrar09-------------------29 Şubat-22.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------02 Mart-16.denemeÇalışmalara devam
yaren92 -------------------04 Mart-17.denemeAh yumoşlar ahh
Pembe-beyaz -------------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
A Ayyten -----------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta --------16 Mart-33.denemeKün Fe Yekün

S sudeizmir -----------------?-23.deneme Çalışmalara devam

doktoramı gittin bugün hayırlısı olsun inşaallah

Evet bugun doktora gittim canım. Regl bu ay erken geldi, daha doğrusu normal zamanında geldi önceki ay çok gecikmişti. Bu ay 28 de başladı tam olarak. Muayne etti ve klomen yazdı doktorum, 5 gün birer iç sonra ilişki sonraki gün de gel bakalım dedi. Hayırlısı bakalım inşallah bu ay çift çizgi ve yüksek beta hcg görelim hepimiz artık :)

Selam. Yumurtlamadigini soyledi sanirşm ama belki de tam kaliteli yumurta olusmuyor demek istemistir. Bende durum o mesela ve ben de bu ay klomene baslayacagim. Beraberce baslayacagiz yani senle :) yumurtan istenen mm caplarina ulasamiyordur o da gebe kalma ihtimalini dusuruyordur sanirim. Bu ilacla doktor yumurtanin buyumesi ve gelismesini saglayip onu takip edecek.

aynen canm benm salı günü kontrolüm var bakalım inşallah dediin gibi o kaliteyi tutturmuş olalım . birbirimizi haberdar edelim olurmu canm . :)

Ben de varım yaşasın
Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…