Gebe kalamayanlar buraya.....

Selam canim. Ne zamandir gorememistim seni buralarda. Bende nadiren de olsa olabiliyor ama regl sonrasi- oncesi dınemlerde ve regl den sonra ilk iliskide sanirim ara vermis oldugumuz icin. Bir basinc hissi bir agri gibi tarif edebilirim
Can'ım çok teşekkür ederim ilgine alakana, ben de tam yumurtlama vakti daha evvel bu tarz bir ağrıyı enfeksiyon esnasında yaşamıştım ama şu an enfeksiyon belirtisi yok. Evet tam da öyle bir basınç hissi! Bugün azaldı ama yok diyemem hala hissettiriyor kendini.

Kızlar dün Dr gittim perşembe yine gel dedi 15. Gün olacak iğne için geç değil mi? Sanırım çok iyi değil durum sağdaki daha aktif dedi bu ay pek şansım yok gibi

Kızlar dün Dr gittim perşembe yine gel dedi 15. Gün olacak iğne için geç değil mi? Sanırım çok iyi değil durum sağdaki daha aktif dedi bu ay pek şansım yok gibi

Yok değil bende 13. gün vurulmuştum yanlış hesaplama yapmıştı doktor ama daha sonra diğer doktoruma da sordum bişey olmaz dedi

Yok değil bende 13. gün vurulmuştum yanlış hesaplama yapmıştı doktor ama daha sonra diğer doktoruma da sordum bişey olmaz dedi
İğneyi yazacakmi onuda bilmiyorum, bi tanesi çatlamış gibi yada çatlamak üzere dedi iliski ısrarla yasak diyo anlamadım ben birşey

Slm arkadaşlar aşilama yapan varmı ben 28 ocakta yaptım aşilama tutmuşsa belirti olurmu yapan varsa lütfen cevap bekliyorum şimdiden tşkler

İğneyi yazacakmi onuda bilmiyorum, bi tanesi çatlamış gibi yada çatlamak üzere dedi iliski ısrarla yasak diyo anlamadım ben birşey

O ne demek öyle ya ilişki olmazsa bebek nasıl olcakmış gün aşırı demesi gerekiyodu normale göre. Sormadın mı neden diye?

Son düzenleme:
O ne demek öyle ya ilişki olmazsa bebek nasıl olcakmış gün aşırı demesi gerekiyodu normale göre. Sormadın mı neden diye?
Bilmiyorum sormadim.iğne yapılmadığı için sanırım öyle diyor sabah ne olacak bakalım bidaha gel derse isyan bayrağını cekicem artık

Bende oluyor dedigim donemlerde, doktora da duzenli gidiyorum bir enfeksiyon durumu yok cok sukur, belki normal bir seydir.

Kızlar iyi akşamlar. Ben bu siteye yeni üye oldum. Aranıza hoşgeldim 1.5 yıllık evliyim ama benim de bebeğim olmuyor malesef Ne eşim de ne bende bir sorun çıkmadı. 3 ay önce rahim filmi çektirdim doktor bu filmden sonra şansın artar demişti ama yine yok yine yok

yumurta takibi boyunca ikiski yok dedi her kontrolde anlamadım umarım geç kalmamisizdir
Kızlar ben yaklaşık 3haftalık hamileyim ilk tst te 521 çıktı 4gün sonra 2481çıktı doktor ikizler de böyle hızla çıkar mış benim kafam karıştı lütfen cevap yazın lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen lütfen:))))))))))))

Hayırlı olsun arkadaşım rabbim bizlere de nasip etsin inşallah hem de senin ki gbi ikizlerimiz olsunnnn: )))

Bilmiyorum sormadim.iğne yapılmadığı için sanırım öyle diyor sabah ne olacak bakalım bidaha gel derse isyan bayrağını cekicem artık

Olur mu canm öyle şey çatlamış veya çatlamak üzere demiş kesinlikle ilişki olmalı demesi gerekiyodu ama neyin kafasında anlamadım yani bi daha gidersen sor mutlaka. Hem öyle dediniz hemde ilişki yasak dediniz neden diye sor

Ben oğlum için giderken 14. Gün gidiyordum sonra iğneyi veriyordu 10 oldu gittiğim ne oluyor anlamış değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…