Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar bişey soracam 2haftalık hamilelik te kese görünürmu lütfen cevap yazın hamileler
şimdi güzelim 2 haftalık hamilelikte kese görünmez.hamilelik 4.hafta bittiğinde sağlıklı öğrenilir.yani beklenen bat gelip geçti 4 hafta eder.sonra kandan bakılır kanda bhcg değerin 1500-2000 arasında kese görünür en erken canım

at bakalım anlayabilicezmi

akıntının rengi değişik ve kokulu ise anlaşılır ve doktora görünmen gerekir gecikmeden.idrarda da aynı şekildedir renk ve koku değişikliğinde anlaşılır en belirgin olan belirtilerdir.
Hafif koku oluyor ve rengi beyaza yakin akintinin doktor tahlilmi yapiyor anlamasi icin yoksa farkli biseymi

tek anladığım rahim duvarı 9,4 mm. sanırım.buda rahim duvarın kalın demek oluyor.polip için ultrason görüntüsünde anlamıştır rahim duvarında polip görülmüş sanırım geri kalanları anlamadım gerçekten

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeCinsiyetini bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut -----------14 Ocak-9.denemeÇalışmalara devam
@Sermincigimm ----------20 Ocak-12.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------23 Ocak-15.denemeÇalışmalara devam

@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam
yaren92 -------------------31 Ocak-16.denemeGel düzen gel gel gelll
citlembik1994 -----------10 Şubat-20.deneme Sabırla meleğini bekliyor

ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta --------19 Şubat-32.denemeKün Fe Yekün

Kilim ve tohum -----------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa --------------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam

nurun_ala_nur ------ ---25 Şubat-20.denemePrensesini bekliyor
A amorevole -----------------------28 Şubat-32.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı

@ebrar09-------------------29 Şubat-22.denemeÇalışmalara devam

Yani kötü mü ben anlamadım bu adetimin üçüncü günü olan bir ultrasyon sonucu adetteyim rahim duvarının kalınlığı sebebi olabilir mi dökülüp yenileniyormuş diye bişe duymuştum ilk gittiğim de de normal dedi duvarın aklım iyice karıştır dı bu doktor

Sağol ablam

Doğru duymuşsun canm o kalınlık adetle atılıyo işte yani yanlış hatırlamıyosak Polip de varsa alınıyo ciftsariliyumurta ablamın da alındı ama umarım yoktur :))

güzelim adetsen normal tabiki ben adet olduğunu bilmiyodum.adetin bitince rahim duvar kalınlığı 6-7 olmalı.şuan dökülüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…