Gebe kalamayanlar buraya.....

Çok teşekkür ederim sağol canım inşallah canım devlete gidicem ama özel ödeme yapıcam profosör e gidicem nasipse tekrar hsg istermi benden mart 2014 de çekildim en son yine istermi ki
Canımmm HSG cd şeklinde duruyo sa doktoruna gösterirsin, inşallah gerek kalmaZ. Öğretim üyesi muayenesi sanırım. diğer tahlillerin devlette yapılacağı için işletin de kolaylaşır. Eşin tahlil yaptırmışsa onları da dosyana koy Canım. Sormak istediklerini de bir not kağıdına yaz. Endişelerinden hocaya bahset.

A Ayyten Kilim ve tohum Kilim ve tohum @mdk35 ve tüm kızlar bu ay tekrar doktor a gidicem iyi bir hekim miş çok mutluyum bi o kadar da endişeliyim adetimin ilk günü mü gitsem nasıl olur ya aşılama ya tüp bebek tedavisi isteyeceğim sizce ne gün gideyim unuttum ne gün gittiğimi en son inşallah hayırla sonuçlanır inşallah çok dua ettim çok ediyorum da :KK17:
Yeni doktor, yeni umut canım inşallah allahım hepimizin yeşeren ümitlerini söndürmesin. Çok sevindim canım Kilim'in de dediği gibi bencede adetinin 3.günü gidersen daha iyi olur. Dr la konuşup karar verirsiniz tabi ama önce aşılama denemek daha mantıklı olur bence. Hayırlısı olsun canım herşey yolunda gider inşallah iyi haberlerini bekliyorum..

Öyle mi dersin inşallah canım rabbim bizlere merhamet etsin Hoppa
Sen moralini yüksek tut canım. Bu süreçte kendini tedavi aşamasında değil de yeni evlenmişsin ve balayındasın gibi düşün :KK66: olacak inşallah güzel bir yavrun olacak. Gözlerinden bu defa sevinç gözyaşı dökülecek rabbimin izni ile..

Canımmm HSG cd şeklinde duruyo sa doktoruna gösterirsin, inşallah gerek kalmaZ. Öğretim üyesi muayenesi sanırım. diğer tahlillerin devlette yapılacağı için işletin de kolaylaşır. Eşin tahlil yaptırmışsa onları da dosyana koy Canım. Sormak istediklerini de bir not kağıdına yaz. Endişelerinden hocaya bahset.
Öğretim üyesi ne oluyor canım ben bilmiyorum evet cd halinde dosyam var zaten eşimin de var hazır inşallah evet not alıcaktım canım sağol bide özellikle söyleyeceğim öteki doktorum çok umutlu konuştu buna da diyicem bi sorun varsa umutlandırmasın sonra danok üzüldüm çok neyse onu söylesin şişirmesine göre yok dimi hayal krıklığı resmen

Nerdeyse 2 yıl olmuş isteyebilir ama önce başka tedaviye yönelebilir belki
Ben de bilmiyorum tedavi Laparoskopi istesin çünkü problem im olduğunu biliyorum bi başka doktor demişti enfeksiyon nedeniyle tüpler kapalı çıkmış dedi sağ açık sol kapalıydı en son bakalım ne olucak söylerim artık

Öğretim üyesi ne oluyor canım ben bilmiyorum evet cd halinde dosyam var zaten eşimin de var hazır inşallah evet not alıcaktım canım sağol bide özellikle söyleyeceğim öteki doktorum çok umutlu konuştu buna da diyicem bi sorun varsa umutlandırmasın sonra danok üzüldüm çok neyse onu söylesin şişirmesine göre yok dimi hayal krıklığı resmen
Üniversite hastanelerinde çalışan doçent ve profesör muayenelerine öğretim üyesi muayenesi deniyor Canım. Sen dosyanı verirsin o inceler umarım gerek kalmaz canım yeniden acı ve tatssız tetkiklere. Evet net olmasını iste Canımm. Ama yine de unutma bu işin yarısı da ümit etmek.

Yeni doktor, yeni umut canım inşallah allahım hepimizin yeşeren ümitlerini söndürmesin. Çok sevindim canım Kilim'in de dediği gibi bencede adetinin 3.günü gidersen daha iyi olur. Dr la konuşup karar verirsiniz tabi ama önce aşılama denemek daha mantıklı olur bence. Hayırlısı olsun canım herşey yolunda gider inşallah iyi haberlerini bekliyorum..
Hiç şüpheniz olmasın inşallah evrak hazırlayacağız bide uzun sürüyor o işler daha öncede hazırlamıştık baya yorulmuştuk o dolmuştan o dolmuşa bindik memurları bekle allah bekle evrak için. Olsun razıyım ben yeter ki hayırlı olumlu sonuç alayım sorun değil bende istiyorum aşılamayı ama sorunumu çözmeden aşılamayı direk yapmaları canımı sıkıyor inşallah bu böyle olmaz söylerim zaten sorucam

Üniversite hastanelerinde çalışan doçent ve profesör muayenelerine öğretim üyesi muayenesi deniyor Canım. Sen dosyanı verirsin o inceler umarım gerek kalmaz canım yeniden acı ve tatssız tetkiklere. Evet net olmasını iste Canımm. Ama yine de unutma bu işin yarısı da ümit etmek.
Sağol canım anladım ümit etmekten de korkuyorum Razıyım biliyor musun o acılar gelip geçiyor vallahi yanlızlığın acısı daha çok geçmiyor değil mi canım :KK43:

Sağol canım anladım ümit etmekten de korkuyorum Razıyım biliyor musun o acılar gelip geçiyor vallahi yanlızlığın acısı daha çok geçmiyor değil mi canım :KK43:
Sen artık yeni bir sürece başlıyorsun gönlünü ferah tut. Elbet bir gün geçecek bu dertlerimiz.

Sen artık yeni bir sürece başlıyorsun gönlünü ferah tut. Elbet bir gün geçecek bu dertlerimiz.
Çok haklısınız allah razı olsun hepinizden rabbim hepimizi güldürsün canı gönülden dua ediyorum inşallah kabul eder yüce Allah'ım bakalım ya nasip :)

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
bebeem bebeem ----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 tm26 -------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz umutbitmz ------------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 aysima00 --------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-----------------:anneadayı:---31 Mart-13.deneme :nazar: Prens :KK37:bekliyoruz
esoes1919 esoes1919 --------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel zeynepsibel ------------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: Prens Muhammed Erdem:KK37:bekliyoruz
@Melekkaya19 ----------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
emine sabrim emine sabrim ----------:anneadayı:--------------------------------:nazar: Prens Berat:KK37:bekliyoruz
Karabocugum Karabocugum -------- :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Sirinemm_lina Sirinemm_lina -------:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
ftsch ftsch -------------------- :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
Ezra35 Ezra35 -----------------:110:---30 Ekim-12.deneme:KK69:Çalışmalara devam
citlembik1994 citlembik1994 --------:110:---3 Kasım-11.deneme :KK64:Sabırla bekliyor
@RUKAYYE44 ---------:110:---26 Kasım-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
yaren92 yaren92 ---------------:110:---24 Aralık-15.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Kilim ve tohum Kilim ve tohum ------:110:----21 Ocak-15.deneme :KK69:Çalışmalara devam
nurun_ala_nur nurun_ala_nur ----- :110:---24 Ocak-19.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ----:110:---25 Ocak-31.deneme:KK69:Kün Fe Yekün:KK64:
@mdk35-----------------:110:----26 Ocak-31.deneme:KK69:Hsg filmi çektirecek:KK4:
@ebrar09----------------:110:---2 Şubat-21.deneme:KK69:Çalışmalara devam

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta kafamdan silip atıyım diye girmiyorum ama 4 aralıkta adet oldum üstüne 1 ocakta da adetimi oldum olsun seviniyorum en azından ilaçsız düzenli vakitte oldum. listeyete devam:)
alemsin :KK70: zaten 1 ocakta olmuşsun gelecek olan tarih ne :KK70:kafa dinlemeye gittiysen o zaman beklenen adet tarihini ben tahmin edip yazayım bu sefer :KK70:

Benim yuzumden tartisma cikmis benim cekinmemin sebebi gecmiste vajinismus yasamam yeneli bir sene oldu
çok geçmiş olsun tatlım üzülme o geçmiş gitmiş şükür.muayenelerinde biraz daha rahat olmaya çalış bunuda başarırsın tatlım sen bir anne adayısın elinden geleni yapacağını tahmin edebiliyorum:KK68:

X