Gebe kalamayanlar buraya.....

Bosver gereken yapıldı zaten :) artk bilmislik yapamaz burda :) alttan de üstten de istediğini de nolcek. Kimi ne ilgilendirir ki. Boşver sıkma canını cnm yeteri kadar problem var hayatlarımızda zaten.
Ne kadar da önemsediniz beni ya... :KK70::KK70:

Valla bu kadınlar kulübü üyelerinin bazıları ciddi anlamda kompleksli..Birşey demeye gelmiyo hurraa saldırı,bu kadar kasmaya gerek yok rahat olun:KK70:

Allah razı olsun biz bilmiyoduk zaten. Engin bilgilerinle aydnlattn bizi ya. Megerse o kdr yıl boşuna beklemişiz gördün mü simdi tüh. İsteyen alttan der isteyen başka şey der bu seni bağlamaz. Rahatsz oluyosan çeker gidersin. Arti vajinal ultrasonda herkes rahat olamayabiliyo kimseyi bu konuda yargılamaya da hakkın yok. Kızcağız demek ki çekinmiş ve bunu paylaşmış ki çok normal bi durum herkes bu konuda rahat olamayabiliyo kimisi rahat rahat açıyo sekil 1a... Bize de destek olmak düşer bilmiş bilmiş konuşmak değil. Sen yanlş yerdesin bacım bura ego tatmin etme ya da birbirini aşagılama yeri degil. Destek olma yeri. Ay bundan sonra kimse alttan muayne de demesin cocuğumuz ondan olmuyodur belki. La havle ...
Benim yuzumden tartisma cikmis benim cekinmemin sebebi gecmiste vajinismus yasamam yeneli bir sene oldu

Benim yuzumden tartisma cikmis benim cekinmemin sebebi gecmiste vajinismus yasamam yeneli bir sene oldu
Senin yüzünden değil canım sadece okuduğunu anlamayanlar tartıştı benimle ben tartışmadım.. Seni nasıl çekinirsin vs.diye yargıladım mı ben?Sadece jinekolojik muayene yapılacağını söyledim..Sen sordun ben de cvp verdim yani. Ama lafının nereye gittiğini bilmeyenler beni kastederek kimisi rahat açıyo diyecek kadar çirkinleşti.. Neyse muayeneler biraz geriyo insanı ama inan endişe edecek bir durum yok ve rahat olmakta fayda var.Doktoruna güven, zaten ilk muayene olduğunu söylersen daha hassas davranır..Sağlıcakla kal..

@Sermincigimm Kilim ve tohum Kilim ve tohum A amorevole ve tüm kızlar bu ay tekrar doktor a gidicem iyi bir hekim miş çok mutluyum bi o kadar da endişeliyim adetimin ilk günü mü gitsem nasıl olur ya aşılama ya tüp bebek tedavisi isteyeceğim sizce ne gün gideyim unuttum ne gün gittiğimi en son inşallah hayırla sonuçlanır inşallah çok dua ettim çok ediyorum da :KK17:

@Sermincigimm Kilim ve tohum Kilim ve tohum A amorevole ve tüm kızlar bu ay tekrar doktor a gidicem iyi bir hekim miş çok mutluyum bi o kadar da endişeliyim adetimin ilk günü mü gitsem nasıl olur ya aşılama ya tüp bebek tedavisi isteyeceğim sizce ne gün gideyim unuttum ne gün gittiğimi en son inşallah hayırla sonuçlanır inşallah çok dua ettim çok ediyorum da :KK17:
Canımmmm çok sevindim hayırlısı olsun inşallahhhhhhhhhh. Adetin 3. Günü git istersen hormon tahlilin de yapılır. Ondan sonraki süreci de hekimin önerdiği şekilde planlarsınız. Belki aşılamayla tutar canım. Endişe yaşama çok rahat ve umutlu git... Güzel haberlerini de paylaş bizimle hemen.

Bende aynı şeyi dicektim canm 3. günü git istersen tahlil yapılırsa diyerekten. İlaç verirse hani klomen falan 5. günü de başlarsın tekrar gitmene gerek kalmaz. Hayırlısı olsun inşaallah bakarsın bu aşamada kendiliğinden olur :KK66:
duyduğum çoğu kişinin öyle oldu da :KK36:

Bende aynı şeyi dicektim canm 3. günü git istersen tahlil yapılırsa diyerekten. İlaç verirse hani klomen falan 5. günü de başlarsın tekrar gitmene gerek kalmaz. Hayırlısı olsun inşaallah bakarsın bu aşamada kendiliğinden olur :KK66:
duyduğum çoğu kişinin öyle oldu da :KK36:
Çok teşekkür ederim inşallah inşallah inşallah canım çok çok istiyorum

Canımmmm çok sevindim hayırlısı olsun inşallahhhhhhhhhh. Adetin 3. Günü git istersen hormon tahlilin de yapılır. Ondan sonraki süreci de hekimin önerdiği şekilde planlarsınız. Belki aşılamayla tutar canım. Endişe yaşama çok rahat ve umutlu git... Güzel haberlerini de paylaş bizimle hemen.
Çok teşekkür ederim sağol canım inşallah canım devlete gidicem ama özel ödeme yapıcam profosör e gidicem nasipse tekrar hsg istermi benden mart 2014 de çekildim en son yine istermi ki

X