Gebe kalamayanlar buraya.....

bebiş düşünmeye başlayınca anladık ki bu tarz beklemeler coğu kimsede oluyor,neden bana demeden sabırla geçirmek lazım ama kim ne derse desin "olmayacak acaba hiç olayacak mı ?"gibi düşünmemek gerekiyor. bı arkadaş var 3 yıldır bebiş ıstıyorlarmıs ıkısındede sorun yokmus olamış bayagı ugrasmılar en son aşılama demiş doktor bıraz dınlenın sonra aşılama yapalım demiş ağla ağla canım cıktı diyor arkadas bekleme suresınde bı bakmışlat kız hamile , 1 yasında bıle değil bebebiği şimdi ıkıncıtye hamıle....ıkısınde kendılıgınden olmus sen o kadar ugras ugras olmasın sonra arka arkaya kendiliğinden önce nasip sonra da rahatlığa bakıyor bu iş

bebiş düşünmeye başlayınca anladık ki bu tarz beklemeler coğu kimsede oluyor,neden bana demeden sabırla geçirmek lazım ama kim ne derse desin "olmayacak acaba hiç olayacak mı ?"gibi düşünmemek gerekiyor. bı arkadaş var 3 yıldır bebiş ıstıyorlarmıs ıkısındede sorun yokmus olamış bayagı ugrasmılar en son aşılama demiş doktor bıraz dınlenın sonra aşılama yapalım demiş ağla ağla canım cıktı diyor arkadas bekleme suresınde bı bakmışlat kız hamile , 1 yasında bıle değil bebebiği şimdi ıkıncıtye hamıle....ıkısınde kendılıgınden olmus sen o kadar ugras ugras olmasın sonra arka arkaya kendiliğinden önce nasip sonra da rahatlığa bakıyor bu iş
Su duyguyu bende yasiycam acaba bazen hiç düşünmüyorum bazende aklıma bi girdi mi delirtiyo bu bebek sevdası beni

Su duyguyu bende yasiycam acaba bazen hiç düşünmüyorum bazende aklıma bi girdi mi delirtiyo bu bebek sevdası beni
hepımız yaşayacagız canım AMA dıyorum sabır lazım....bende adet e yakın bı kotu oluyorun acaba olacak mıyım olmayacak mı diye sonra oluyorum bı husran sonra bıtıyor yenı bı sayfa acılıyor bı umutla başlıyorsun bu dongu cok kötü birsey miş ama rabbbim istedıkten sonra olmayacak hiç birseyyok kı gebelik bı hucre olusumu zaten mücizevi birsey .bızım elimizden gelen krıktık gunlerı değerlendirmek ve kafaya takmamak

Valla bebis iyi cok sukur canim.. Biraz yemege duskun :) acliga gelemiyo cok sinrleniyo :) kucagima aliyorum yanagimi meme saniyo emiyo :) yavrum o kdar tatliki rabbim sanada sag saglm kucagina almayi nasip etsin cok guzel bi duygu bazen goz goze geliyorz gozlerm doluyo bakmaya doyamiyorm
maşallah maşallah rabbim nazardan korusun ...ayyy bnd bu aya kadar nasıl zaman geçti anlamadım keyfini bile çıkarmadım bu aya kadar geldik bakalım son ayı beklemek daha zor olacak heralde heyecandan

arkadaşlar birşey sorcam ben 8aydır evliyim ilk 3 4 ay idrar yolu enfeksiyonundan çocuk olmadı visonne felan kullandım adetm düzenli br doktor kisrt var dedi 4 doktora daha gittim onlarmyumurtanda normal endometriyumunda normal rahmde normal kist yok dedi. ama bugün br doktor br sıkıntı yok ama diğer ay adetinn2.günü gel klomen başlayalım normalde kalman lazımdı ama sıkıntı görünmöüyor yardımcı olur dedi bu şeklde olan varmı hiç.

arkadaşlar birşey sorcam ben 8aydır evliyim ilk 3 4 ay idrar yolu enfeksiyonundan çocuk olmadı visonne felan kullandım adetm düzenli br doktor kisrt var dedi 4 doktora daha gittim onlarmyumurtanda normal endometriyumunda normal rahmde normal kist yok dedi. ama bugün br doktor br sıkıntı yok ama diğer ay adetinn2.günü gel klomen başlayalım normalde kalman lazımdı ama sıkıntı görünmöüyor yardımcı olur dedi bu şeklde olan varmı hiç.
Evet canim ben bir bucuk yildir bu sekildeyim hicbi sorunum yok esiminde ama gebelik olmuyo dr um gecen ay cok umutluydu sonuc alcaz dedi ama yine kirmizilar bu ay da bekliyorum bi haftam var

Evet canim ben bir bucuk yildir bu sekildeyim hicbi sorunum yok esiminde ama gebelik olmuyo dr um gecen ay cok umutluydu sonuc alcaz dedi ama yine kirmizilar bu ay da bekliyorum bi haftam var
ya nebiliyim adetinin kaçıncı günü başla dedi benm adetim 5 gün sürdü bu ay 2.günü gel başlayalım yardımcı olur dedi ama kist felan yok kısırlık olduğunu düşünmüyorum dedi enfeksiyon kist uğur vb yokmuş rahim endometriyum yumurtalıklar normalmiş progestrn hormonumda normaldi e2 hormonumda tsh da yardımcı olur hızlandırır başlayalım dedi bazı doktorlarda 1 sene bekle ondan sonra tedaviye başlarız dedi kafam karıştı

ya ben birde sağlık ocağında çalışıyorum anlattım dedi 1 1-5 sene bekle eğer olmazsa ilk eşin baktırsın ona göre başla ilaca erkekler gibi her zaman üretmiyor yumurtalık dedi yumurtalıklarını bitirme dedi.. yumurtalıklar bitiyormuş.

Dün progesteron baktırdım döngümde 22. Gündü, 6,30 çıktı. Sanırım normal bir değer ama emin de olamadım. Sizin bilginiz var mı bu değerle ilgili

Benimde
10 aydir boyle gecen ay klomen ve igne oldum sonuc hustsn oldu dim bugun fr gidecevim

X