Gebe kalamayanlar buraya.....

Klomen iğne her gün mü vuruluyor Nasıl oluyor Can'ım kaba etmen mi yapılıyor çok acılı bir işlem mi? Tedavide istikrar önemli ama bazen insanın ruhu da taşımıyor.
Klomen hap canim adetinin 5 . gunu basliyorsun gunde iki tane bitince yumurta takibine aliyor dr 20 mm oldumu catlatma ognesi oluyor zor bi donem oluyor agri sttes zorluyor

UOTE="papatyagzl, post: 44017742, member: 717759"]Git tabiki kesinlikle benim gibi yapma benim kilom var olmuyo vereyim bi daha gidecem[/QUOTE]
Dr onemli bende duymustum kilolu olan biri hamile kaldi dogal yonden dr a gitmis dr bebek yok demis insanlar uzuntiyle baska dr a gitmis hamileymis simdi 3-4 aylik hamile

Canım bat 8 aralıktı. İki gün geçti daha kusura bakma bilmediğimden soruyorum, adet geçmişken yumurtlama olabiliyor mu?
ayy ne kusuru canım tabıkı ıstedıgını sor elımden geldıgınce yardımcı olabılırım...tabıkı olabılır cunku bazı bayanlar yumurtlamadıgı ıcın adet olmuyorum dıe adet sokturucu kullanıyor...yumurta gec catlaydabılır erkende

UOTE="papatyagzl, post: 44017742, member: 717759"]Git tabiki kesinlikle benim gibi yapma benim kilom var olmuyo vereyim bi daha gidecem
Dr onemli bende duymustum kilolu olan biri hamile kaldi dogal yonden dr a gitmis dr bebek yok demis insanlar uzuntiyle baska dr a gitmis hamileymis simdi 3-4 aylik hamile[/QUOTE]
Evet önemli ama gittiğim her doktor aynı şeyi söyledi kili ver kilo ver hepsinin ağzını burnunu dagitasim var

Bide ben şunu duydum yumurta catlamadan da adet olabiliniyomus

Daha evvel de yumurtlama takibi yaptırmıştım, yumurtlama oluyor ve çatlıyor da. Adet söktürücüdür kullanmadım. Bu ay iki tane idrar testi yaptırdım, ikisi de negatif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…