Gebe kalamayanlar buraya.....

Can'ım ben adetten bir hafta önce belirtiler yaşardım, memede hassasiyet alt karında kramp tarzı Ağrı'larım olurdu, bir de mıtlaka çikolata isteğim olurdu. Bu ay hiç birini yaşamadım. Bulantım baş dönmem vs. Yok ama bu ay hep sağ yumurtalığımda yumurtlama Ağrı'sı oldu ve hep akıntı oldu adetin 17. Günü şeffaf akıntıydı. Şimdi peynir gibi kremdi beyaz kokusuz.

Bebek siz hayat çekilmiyor evde minik kıyafetler ve ağlama sesi inga lari o kadar hasretimki bekarken milletin çocuğunu seviyordum bakıyordum o zaman hep düşünürdüm benimde olunca bakicam hayal kurardim ama şimdi hiç bi şey yok

Ben de Can'ım bende. Her ay yıkılıyor hayallerim.

Can'ım benim de fazla kilom var ama doktor bana hiç bu durumdan söz etmedi yani kiloların gebeliğe engel demedi. Mutlaka etkisi oluyordur ama bu kadar etkili mildir?

Özel
Can'ım benim de fazla kilom var ama doktor bana hiç bu durumdan söz etmedi yani kiloların gebeliğe engel demedi. Mutlaka etkisi oluyordur ama bu kadar etkili mildir?
Özele gittim ben hem bursa da hem de fethiye de ikisi de kilonun engel olduğunu ayrıca yumurta catlamasini engellediğini soyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…