Gebe kalamayanlar buraya.....

rabbim dualarını kabul buyursun inşaallah canım aminn

Aşkolatamm nabersin hayırlı cumalaar
sanada hayırlı cumalar canımmm yirim senin o dalgalı saçlarını maşaallahh ede güzel yakışmış güzelime.burdayım izmire depo açtı bizim firma onun siparişlerini yazıyodum sayfalarca bunaldım habire ürün kodu girmekten ekrana dur dedim kk ya bi bakayım kafam dağılsın azcık :)

Ayy sağol ablaamm tişkür ettim sizinde izmir olayı nede güzel olmuuuuş bakarsın yolun düşer bu taraflara he iyi yapmışsın yorma kendini günah gözlerine

Hayırlı cumalar tatlım. Benm de öyle tam 32 ay oldu hâlâ bekliyoruz herşey allahtan hayırlısı olsun hakkımızda..

kızlarr hayırlı bereketli akşamlar... biz bugün doktordan geldik... riske girmemek için pazartesi için yatışımızz yapılcak.. kendi sancım gelmek bilmediği için sunile denicekmişiz inşallah iki gün içinde kendi sancımla doğuma giderim diye duacıyım... diğer tarftanda bu sürecin bitecek olması kucağıma minik bi beden alçak olmanında duygusallığındayım.. bekleyennn ümit edennn tüm herkese rabbim yakın zamanda nasipeylesin.. üzüntünün stresin hiçbişeye faydası yok. inanın dua edin... öpüyorummmm

ben bu tabloyu hatırlıyorum sanki tm26 hayırlısıyla sağlıkla gelsin canım

Yardım edin ne olur psikolojim bozuldu yaa ben 3 aydır evliyim korunmadigim halde hamile kalamiyorum
Hg ama 3 ay daha cok yeni bi zaman burda 23 ay olan var mesela ben :) 3 ay daha bekle doktora gidersin bi görünürsün. Daha endiselenmek için cok erken seker. Biraz daha bekle bence.

Darısı kucağına almaya inşallah. Gözün aydn :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…