Gebe kalamayanlar buraya.....

O kadar zor ki sorunun bende olduğunu bile bile eşimin belki bende sorun vardır hastaneye gidelim demesi.ben sizler kadar güçlü değilim pes ediyorum artık :KK43:
canım inşallah bebeğine kavuşursun. Seni çok anlıyorum her ay umutlanıp yıkılmak çok zor allah biliyor neler hissettiğimizi, nasıl kahrolduğumuzu rabbim büyük inşallah en kısa zamanda bizide feraha çıkarır gönlümüzdekini hayırlısı ile nasip eder Aminn

Ben bugun çok Üzgünüm aglamaktan yoruldum hsg klomen yumurta takibi nden sonra ümitli ken adet oldum yikildim:KK43:(((((

O kadar iyi anliyorum ki seni

17 aydır her ay umutlan üzülme etkisini üzerinden atamama daha dün yaşadım eşim aşırı Üzgün belli etmiyor .aşılama tüp bebek kaldi diğer tedaviler uygulandı yoruldum benimde gücüm kalmadi

dua et cano bnm de kolay geçsin tecrübe yok naparsam artık bilmiyorum ...iyi hadi bebeğin için napcan babannesi ya boşver gelsin gitsin bakalım ...sonrasında naptınız yıkama falan sende dikiş oldumu
Rabbim yardimciniz olsun canim ama yuce rabbim bi kolayini verio emin ol gobegi dusunce yikadk canm annemle bide gecn gun yikadk sudan korkmyo cok sukur dikism var 5 tane

Rabbim yardimciniz olsun canim ama yuce rabbim bi kolayini verio emin ol gobegi dusunce yikadk canm annemle bide gecn gun yikadk sudan korkmyo cok sukur dikism var 5 tane
bazısı da hemen yıkıyo bizimkilerde yıkıyo pis pis durmasın ne kadar silinsede pis diyolar bazısı da yıkamıyo kararsız kaldım bnd yaaa yıkama konusunda

Ben bugun çok Üzgünüm aglamaktan yoruldum hsg klomen yumurta takibi nden sonra ümitli ken adet oldum yikildim:KK43:(((((
Üzme kendini bende yaşadım bi sene önce aynı şeyi, sadece bi kere kullandım olmadı bi daha da yumurta takibi yapmadım ümitleniyor insan,sonra tüp tıkalı dediler ameliyat oldum vs vs,,,şimdi de eşim ameliyat olacak diyor Dr lar,insan alışıyor biraz ya beklemeye şimdi 1 yıl 2 aydır çocuk istiyoruz olmadı henüz,,, kendini koşullandırma şu vakit olacak diye,inanki ne yaparsak yapalım rabbim ol demeden olmuyor herşey sebep sadece...soğan, havuç,incir,maydanoz, aslan pençesi tüm bu kürleri içtim süt buharına oturdum olmayınca olmuyor, demen şu ki üzme kendini dua et rabbim ol deyince olacak şüphesiz

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Ama artık ne umudum ne hevesim kaldı. Olmuyo her ay umutla bekliyorum test yapmaya koşuyorum ama olmuyo.ne yapacagimi bilmiyorum artık.bebek hayallerime veda edicem galiba :KK43:
Ne kadardır istiyorsunuz ki ümidini yitirmişsin

bazısı da hemen yıkıyo bizimkilerde yıkıyo pis pis durmasın ne kadar silinsede pis diyolar bazısı da yıkamıyo kararsız kaldım bnd yaaa yıkama konusunda
Bana doktorum yikama gobegi dusmeden dedi o yuzden yikamadm bende zaten bezlerken bile zorlandim gobegine bise olcak diye annem.bezledi hep zaten 4-5gunde dustu gobegi uzun surmuo

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam belki dedim buranin ilk prenses mujdesini ben veririm ama benimde bi prensim olcak :-) allaha sukur saglikli hersey yolunda... Burda hamile kalanlarin simdiye kadar hic kimse prenses mujdesi vermedi :-( insallah o guzel prensesler mujdesinide sizden aliriz,herzaman sizin icin dua ediyorum...

ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta ablam belki dedim buranin ilk prenses mujdesini ben veririm ama benimde bi prensim olcak :-) allaha sukur saglikli hersey yolunda... Burda hamile kalanlarin simdiye kadar hic kimse prenses mujdesi vermedi :-( insallah o guzel prensesler mujdesinide sizden aliriz,herzaman sizin icin dua ediyorum...

Hayırlı olsun canm sağlıkla al kucağına oğluşunu :)) kendi adıma da amin diyim :KK66: bitane vardı prenses doğuran oda @makbuleorhan :))

X