Gebe kalamayanlar buraya.....

Bende iki yıllık evliyim ve cicuk sahibi olamıyorum tabiki Allah'tan hersey ama üzülmek elde deil evlendigim den beri kanamam var iki gün aralıkla oluyo ve ne kadar sürdüğü belli olmuyo kaç tane doktora gittim iğne ilaç ama derdime derman olmadı kist vardı iltihap vardı bütün hersey için ilaç kullandım ama hala kanamam devam ediyor .. iki gundurde vajinamda bi şişlik var korkuyrm artık acaba ben kötü bi hastalık mı gecryrm

İnsallah bi avazda kurtulursunuz sizde canim ya. Cok sukur kolay oldu benm yari agrisiz dogurdm tabi illa zor taraflarida oldu ama ogluma deger hersey.. Kaynanm geldi ya barismistk zatn devamli laf atmaya baslamsti. Smdi oluyo bebegi gormek icin deli oluyo o severkende bn sinir olym tbi :)
dua et cano bnm de kolay geçsin tecrübe yok naparsam artık bilmiyorum ...iyi hadi bebeğin için napcan babannesi ya boşver gelsin gitsin bakalım ...sonrasında naptınız yıkama falan sende dikiş oldumu

bu listenizi tekrar paylaşmak istedim arkadaşlar :)
Hamilelik Tablomuz :KK37::nazar:

@smyyeeumitt-------------:110:---16 Ocak- 36.deneme
@mutlu umutlu-----------:110:---18 Ocak - 19.deneme
@devrim82------------------:110:---20 Ocak- 10.deneme
@sweet-73--------------------:110:---24 Ocak- 5.deneme
@siyahnci ---------------------:110:---24 Ocak- 7.deneme
@ulkuu--------------------------:110:---25 Ocak-4.deneme
zeynepsibel zeynepsibel --------------:110:---26 Ocak- 9.deneme
@mdk35-----------------------:110:---26 Ocak-21.deneme
@green80----------------------:110:---27 Ocak- 15.deneme
yaren92 yaren92 ----------------------:110:---29 Ocak-6.deneme
@bebeem----------------------:anneadayı:---13Ocak-10.deneme
@umutbitmz-----------------:110:---? Şubat-10.deneme
aysima00 aysima00 ---------------------:110:---1 Şubat- 26.deneme
@ikizlerclub------------------:110:---5 Şubat- 2.deneme
@hazangul---------------------:110:---7 Şubat-14.deneme
@pembebasliklikiz--------:110:---9 Şubat-6.deneme
@mert-safir--------------------:110:---13 Şubat-11.deneme
@aaynaa-------------------------:110:---? Şubat - 7.deneme
aaaaa o zmn hamilemiz yoktu ama herkes burdaydı kalabalıktık ne güzel yaaa ne günlerdi

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Ama artık ne umudum ne hevesim kaldı. Olmuyo her ay umutla bekliyorum test yapmaya koşuyorum ama olmuyo.ne yapacagimi bilmiyorum artık.bebek hayallerime veda edicem galiba :KK43:

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Ama artık ne umudum ne hevesim kaldı. Olmuyo her ay umutla bekliyorum test yapmaya koşuyorum ama olmuyo.ne yapacagimi bilmiyorum artık.bebek hayallerime veda edicem galiba :KK43:
kaç senelik evlisinki bnm yengem 21 seneden sonra doğum yaptı doktorlar ümidi kesmişti beyninde tümör vardı dedilerki senin çocuğun olmaz bazı doktorlara tedavi oldu,tam herşeyden ümidini kesmişti tedavileri bırakmıştı hamile kaldı 40 yaşında :) ümidini kesme hemen Allahtan herşey zamanı gelmemiştir böyle düşün

canım inşallah bebeğine kavuşursun. Seni çok anlıyorum her ay umutlanıp yıkılmak çok zor allah biliyor neler hissettiğimizi, nasıl kahrolduğumuzu rabbim büyük inşallah en kısa zamanda bizide feraha çıkarır gönlümüzdekini hayırlısı ile nasip eder Aminn

Bende iki yıllık evliyim ve cicuk sahibi olamıyorum tabiki Allah'tan hersey ama üzülmek elde deil evlendigim den beri kanamam var iki gün aralıkla oluyo ve ne kadar sürdüğü belli olmuyo kaç tane doktora gittim iğne ilaç ama derdime derman olmadı kist vardı iltihap vardı bütün hersey için ilaç kullandım ama hala kanamam devam ediyor .. iki gundurde vajinamda bi şişlik var korkuyrm artık acaba ben kötü bi hastalık mı ü gecryrm
çok geçmiş olsun canım yaa.. Böyle her zaman kanaman olması iyi degil hamile bile kalsan düşük ihtimali yüksek. Bence doktor doktor gez mutlaka bir çaresi vardır. Önce genel durumun düzelsin rabbim verir inşallah bir melek..

Ben bugun çok Üzgünüm aglamaktan yoruldum hsg klomen yumurta takibi nden sonra ümitli ken adet oldum yikildim:KK43:(((((
O kadar iyi anliyorum ki seni

X