Gebe kalamayanlar buraya.....

merhaba arkadaşlar belki size umut olur diye benim hikayemi paylaşmak istedim. 2 yıldır bebek istiyoduk artık bebek arabası gördüğümde bile aglıyodum doktora gittim problem yok dedi. ama tedavi isterseniz bi hsg cektirdim dedi ve cok korkuyodum 1 yıl erteledim bu yüzden çok şükür ki agrısız yeni yöntemle çektirdim şişli ecomarda. problem cıkmadı doktora gittim ertesi ay aşılama yapalım dedi ve bende kabul ettim. ama cok umutsuzdum olmayacagını biliyodum :KK43: nitekimde tutmadı ama doktorum hsg cekildiğim için büyük ihtimal tutar diyodu nasip işte olmadı. bizde kendimizi bıraktık olmayacak diye aklımızdan çıkardık. işte o ay rabbim nasip etti adetim normadede gecikirdi 4-5 gün bu kez 9 gün gecikti test aldım şükürler olsun ki çift çizgiyi gördüm şuan 32 haftalığız kızımla ama plesenta pervia problemimiz var yani bebeğimin eşi aşagıda. nolur bana dua edin doğumdan bebeğimle birlikte sağ sağlim çıkalım inşallah. biraz uzun oldu kafanızı şişirdim ama dua dua dua sadece allaha sığının rabbim mutlaka nasibimize yazmıştır evlat. rabbim isteyen herkese tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin inşaallah kucağına sağlıkla alırsın emin ol duacıyım cümle isteyenlere banada nasip etsin diye

kızlar nabıyorsunuz biz iyiyiz çok şükür özledim sizleri fazla yazamıyorum benimki pek uğraştırıyor valla :-)
iyiyim şükürler olsun canım tahmin ediyorum zaten biz ikinci plana düştük geldi yeğenler analarının bütün vaktini alıyorlar doğal olarak :) olsun onların canları sağolsun teyzeleri bekler :)

DSC_0832.JPG testimin sonucuu bu arkadaşlar

Zeytin yagi sur diyolar bide lansinoh krem varya onu sur diolar napsam bilemedm :/ doktora mi gittin onun icin canm gecms olsn
Sitma tutup kolum uyusunca gittim simdi sadece kasinti var :KK43: Zeytinyağı sürebilirsin krem ben garmastan almistim pisik icin yara olunca sürdüm iyi gelmisti ne iyi gelirse ve kolayina gelirse yapiver.

Sitma tutup kolum uyusunca gittim simdi sadece kasinti var :KK43: Zeytinyağı sürebilirsin krem ben garmastan almistim pisik icin yara olunca sürdüm iyi gelmisti ne iyi gelirse ve kolayina gelirse yapiver.
Ay canim benim ya.. İnsan ne hallere giriyo valla yara oluyo hafiften bide kuruyup soyuluyolar yumsatsam.simdiden iyi aslinda

Kusura bakma canım benım ne mutlu sana bir sorun varmıydı sızde bızde sperm azlıgı varda merak ettım bırde ne kadardır ıstıyordunuz
cnm 6 ay oldu isteyeli eşimin spermlerinde sıvılaşma sorunu ve 6-8 lökosit vardı başka bi sorun yoktu çok şükür. fakat ben pko olduğum için sorun oluyordu bu ay tedavi olacaktım adet olunca ama test pozitif çıktı kan verdim inşaallah onun sonucu da güzel olur. bide bu ay soğan kürü yaptım

cnm 6 ay oldu isteyeli eşimin spermlerinde sıvılaşma sorunu ve 6-8 lökosit vardı başka bi sorun yoktu çok şükür. fakat ben pko olduğum için sorun oluyordu bu ay tedavi olacaktım adet olunca ama test pozitif çıktı kan verdim inşaallah onun sonucu da güzel olur. bide bu ay soğan kürü yaptım
anladım canım ne kadar guzel allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın

X