Gebe kalamayanlar buraya.....

Selamün aleyküm kizlar..
Bu aralar çok sessiz burasi inş eski haline geri döner..
Dün doktora gittim progesteron testi istedi perşembe yine gidicem diğer değerlerime bakti güzel dedi ve bundada birşey çikmazsa tedavine başlaya biliriz dedi.. Içim bi tuhaf oldu inş bu süreçte bekletmez bizim ufaklik hemencecik gelir :KK51:

hayırlı sabahlar kızlar ....dün doktora gittik detaylı ultrasyon ve şeker yüklemesi yapıldı çok şükür sorun yok sadece bu ay içerisinde 2 kere grip olduğum için kanda iltahap çıktı antibiyotik verdi ...şeker yüklemesinde de midem bulandı az kaldı bekeleyemiyordum o ara detaylı ultrasyona girdik ona bile sabredemedim keyfini çıkaramadım ki mide bulantısından ama çok şükür o da geçti
allah başka dert vermesin sağ sağlim alırsın kucağına inşallah bebişinde sağlıklı bir şekilde doğar annesi :nazar::emir_bebek:

Arkadaşlar çoook güzel bir haber aldım. Bir tatil arkadaşım vardı,bir kızı var ve ikincisi için 1 sene denemişler olmamış,yumurta takibi yaptırmış 3 kere olmayınca hsg çektirmiş,ve her zaman solda gelişen yumurtasının olduğu sol tüp kapalı çıkmış. Ben ona bana çook övdüler diye Özkan leylek i tavziye etmiştim,hani şu benim geçen hafta gittiğim ve berbat dediğim dr u. Bütün dr lar ona yumurta sadece solda geliştiği için tüp ya da laporoskopi demişlerdi,şubatta tüp bebek yapmaya karar vermişlerdi,meğerse geçen ay hamile kalmış. Çook sevindim vallahi. Umutlar her zaman yeşeriyor ne güzel!!!

Arkadaşlar çoook güzel bir haber aldım. Bir tatil arkadaşım vardı,bir kızı var ve ikincisi için 1 sene denemişler olmamış,yumurta takibi yaptırmış 3 kere olmayınca hsg çektirmiş,ve her zaman solda gelişen yumurtasının olduğu sol tüp kapalı çıkmış. Ben ona bana çook övdüler diye Özkan leylek i tavziye etmiştim,hani şu benim geçen hafta gittiğim ve berbat dediğim dr u. Bütün dr lar ona yumurta sadece solda geliştiği için tüp ya da laporoskopi demişlerdi,şubatta tüp bebek yapmaya karar vermişlerdi,meğerse geçen ay hamile kalmış. Çook sevindim vallahi. Umutlar her zaman yeşeriyor ne güzel!!!
ne güzel hayırlı olsunnn

Merhaba arkadaşlar, 2 yıllık evliyim bebek düşünmemiz 1 yıl oldu, bir kaç ay olmayınca sorun mu var diye dr gittik hormonlar iyi, 2 miyom var, rahim filmi çekildi şükür tıkanıklık yok, yumurtalıkların durumu iyi eşimin ise sperm de şekil bozukluğu var% 3 , sayı 15-35 milyon arasında birkaç defa test yaptık bu durumda doğal gebelik olmaz mı acaba, bilgisi olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, 2 yıllık evliyim bebek düşünmemiz 1 yıl oldu, bir kaç ay olmayınca sorun mu var diye dr gittik hormonlar iyi, 2 miyom var, rahim filmi çekildi şükür tıkanıklık yok, yumurtalıkların durumu iyi eşimin ise sperm de şekil bozukluğu var% 3 , sayı 15-35 milyon arasında birkaç defa test yaptık bu durumda doğal gebelik olmaz mı acaba, bilgisi olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim.
vakti ve zamanı geldiyse zaten olur allah ol der ve olur bu hayatta imkansız diye birşey yoktur

Canım eğer ml de 15-35 arası değişiyorsa sayı fena değil,morfoloji krugere göre mi %3,eğer öyleyse düşük çıkmış ama takviyelerle düzelebiliyor sadece zamana ihtiyacınız var biraz daha. peki hareket nasıl?

Ne kadar sürede hamile kaldınız 2 yıllık evliyim. Ağustos 7de çikolata kisti ameliyatı oldum şuan birşey yok umutlanmak istiyorum ama yapamıyorum o kadar çok anne olmak istiyorum ki
Canım hepimizin burada buluşma amacı bebek. hepimiz anne olmayı istiyoruz ama her şeyi Rabbim nasip ederse yaşıyoruz biliyorsun. İnanıyorum ki kısa zamanda bizlerde bebek sahibi olacağız, Eşin test yaptırdı mı? onun değerleri nasıl?

hayırlı sabahlar kızlar ....dün doktora gittik detaylı ultrasyon ve şeker yüklemesi yapıldı çok şükür sorun yok sadece bu ay içerisinde 2 kere grip olduğum için kanda iltahap çıktı antibiyotik verdi ...şeker yüklemesinde de midem bulandı az kaldı bekeleyemiyordum o ara detaylı ultrasyona girdik ona bile sabredemedim keyfini çıkaramadım ki mide bulantısından ama çok şükür o da geçti
Gozun aydin canim 2zorlu sureci birden atlatmissin ama cok sukur bisey cikmamis bak Artik beklemek kaldi sadece zaten en zorlu yani stresli olanlari tarama testleri seker yuklemsi bide detayli ultrasn sonra geriye beklemk kaliyi

Selam kizlar nasilsiniz? Kimsecikler yok burda .... Bu aralar hamis haberi hic alindimi kacirdimmi? Varmi guzel haberler? Yeni dogum yapanlar bebisleriyle ugrasiyo herhal:nazar:

Gozun aydin canim 2zorlu sureci birden atlatmissin ama cok sukur bisey cikmamis bak Artik beklemek kaldi sadece zaten en zorlu yani stresli olanlari tarama testleri seker yuklemsi bide detayli ultrasn sonra geriye beklemk kaliyi
ultrasyon uzun sürmedi bzm cano 10 dk bile durmadık heralde zaten az daha sürse kusacaktım midem çok kötüydü kendimi zor tuttum kanı bekledim..çok şükür iyi dediler ama kanda iltahap çıkması üzdü değer normalde 12 ye kadar olması lazımmış bnm 15 çıktı ablamda dikkat et çocuğa geçer doğduktan sonra zature falan edersin çabuk kapar diyo

ultrasyon uzun sürmedi bzm cano 10 dk bile durmadık heralde zaten az daha sürse kusacaktım midem çok kötüydü kendimi zor tuttum kanı bekledim..çok şükür iyi dediler ama kanda iltahap çıkması üzdü değer normalde 12 ye kadar olması lazımmış bnm 15 çıktı ablamda dikkat et çocuğa geçer doğduktan sonra zature falan edersin çabuk kapar diyo
Sen dikkat et tabi kendine canim buaralar havalarda soguyo zaten bide hamileyken bunye daha zayif oluyo ben onceki hamileligmde her ay grip olurdum cok sukur bunda cok hafif atlattim uzme kendini rabbim baska sey vermesin bendede buaralar kasinti basladi :KK43: sinek isirmis gibi Alerji gibi kollarimda bacaklarimda cikti arastirdim biraz karaciger emzimlerinde sorun olabilir falan yaziyo korktm haftaya nst var o zaman gittigimde sorcam doktora

Bende bir yillik evliyim ve cocugumuz olmuyo.hormon yuksekmis hangi ilaci kullansam iyi olur.yumurta catlatma ignesi nasil oluyo gobege mi yapiliyo

X