Gebe kalamayanlar buraya.....

günaydın kızlar cumartesi kontrolüm vardı:) minicik oğlumu gördük öyle özlüyorum ki hep görsem karnımda kıpır kıpır maşallah:) boyuda kilosuda çok iyi 10 gün önden gidiyor hep bakalım biraz tombiş olucak galiba :) öyle işte paylaşmak istedim 3 hafta sonra tekrar çağırdı doktorum sonra yine bir 3 hafta sonra doğumu kouşucağız dedi :) bakalım herşeyin hayırlısı :)

kızlar ben dün soğan kürüne başladım ama cumartesi günüde muayeneye gitmiştim klomen verdi gün de 4 hap içicem sabah 2 akşam 2 ama soğan kürüyle bi yan etkisi olur mu doktorlar bu tarz şeylere pek önem vermedikleri için soramadım :KK43:

günaydın kızlar cumartesi kontrolüm vardı:) minicik oğlumu gördük öyle özlüyorum ki hep görsem karnımda kıpır kıpır maşallah:) boyuda kilosuda çok iyi 10 gün önden gidiyor hep bakalım biraz tombiş olucak galiba :) öyle işte paylaşmak istedim 3 hafta sonra tekrar çağırdı doktorum sonra yine bir 3 hafta sonra doğumu kouşucağız dedi :) bakalım herşeyin hayırlısı :)

Size de maşallah tatlım :KK68:

senin kistlerinin boyutları ne kadar ? umarım yarın ki ameliyatını sorunsuz halledersin :KK33:
Benimkiler 4 cm diger 2 tanesi de 2 cm civarindaydi. Suan evde istirahattayim cuma gunu kontrolum var. Simdi baska bir sorun cikti. Acik olan tuplerimin tikali oldugunu gormus. Off nasil bir sey bu anlamadim. 10 ay once acikti bu tupler :KK43:

işine karışmak gibi olmasın canım yanlış anlama benim de var sağ da 3.57 ydi 2.ayda 3.87 oldu 3.ayda 3.05 oldu gittiğim doktor bu kist boyutlarıyla ameliyatı ne sen düşün ne ben dedi . yani belirli bi boyuttan sonra ameliyat gerekliymiş oda zarar vermemesi için. senin kistlerinde küçükmüş aslında :KK43: bi rahatsızlığın olduda mı alındı ? dinlen bakalım canım belki yanlış görülmüştür bi daha çektirsin allah yardımcımız olsun inşallah sen sadece moralini yüksek tut gerisinede dua et bol bol canım :KK68::KK68:

Sizede masaallah cogu gitti azi kaldi desene :)

hayırlı sabahlar kızlar ....dün doktora gittik detaylı ultrasyon ve şeker yüklemesi yapıldı çok şükür sorun yok sadece bu ay içerisinde 2 kere grip olduğum için kanda iltahap çıktı antibiyotik verdi ...şeker yüklemesinde de midem bulandı az kaldı bekeleyemiyordum o ara detaylı ultrasyona girdik ona bile sabredemedim keyfini çıkaramadım ki mide bulantısından ama çok şükür o da geçti

X