Gebe kalamayanlar buraya.....

Canim inşallah tutar sperm iceride 3 gün yaşıyor kaliteli sperm için gün aşırı iliski öneriyor doktorlar o akintinin 3 gun oncesi ve sonrasi önemli demişti doktorum demek senin sonra çatlamis

Ben bebeğe kilo aldirmior bir de yazin sicaginda agir geliyor diye yapmadim. Şimdi de vakit yok :-/ oturmalara gidecem bol bol artık

Canim inşallah tutar sperm iceride 3 gün yaşıyor kaliteli sperm için gün aşırı iliski öneriyor doktorlar o akintinin 3 gun oncesi ve sonrasi önemli demişti doktorum demek senin sonra çatlamis
İnşallah cnm akıntıdan iki gün önce ilişki olmuştu akıntı günü ve bu iki günde yaptık inşallah olur.

Ben bebeğe kilo aldirmior bir de yazin sicaginda agir geliyor diye yapmadim. Şimdi de vakit yok :-/ oturmalara gidecem bol bol artık
Kiz yaz boyunca bende toplam 1-2kere yaptiysam simdide kis geldi sayilir ya tam yeme zamani :) ama benmde artik yapcak halim kalmadi kalsada zaten yememem lazim :) sende al tosunu git misafirlige gunlere falan bol bol yersin valla :)

Gunaydnlar herkese ... Umarim herkes iyidir, hersey yolundadir, tm26 kiz sen daha dogurmadinmi? Gelmeyeniyeti yok galiba bebisin, gunun doldu demi? Yanlis hatirlamiyorsam pazartesi suni ile yapcaklar demisdin... Peki yokmu bi belirti falan?

maalesef gelmiyor artık takvimim bıle yok paşa paşa pazartesi suni sancıyı yicez gelicek ınsallah:)

Kiz yaz boyunca bende toplam 1-2kere yaptiysam simdide kis geldi sayilir ya tam yeme zamani :) ama benmde artik yapcak halim kalmadi kalsada zaten yememem lazim :) sende al tosunu git misafirlige gunlere falan bol bol yersin valla :)
Annemle yapardik kislari :) pazar gunleri özellikle. Burada da gidecek pek kimse yokki :-/ aydan aya anneme gidince orada gideriz oturmalara artık ama seneye oglumla yapariz vercem eline kurabiye hamurunu ogrensin

Annemle yapardik kislari :) pazar gunleri özellikle. Burada da gidecek pek kimse yokki :-/ aydan aya anneme gidince orada gideriz oturmalara artık ama seneye oglumla yapariz vercem eline kurabiye hamurunu ogrensin
Aynen benimde gitcek kimsem yok burda annemin oraya gidince gidiyorum bende valla hapishaneden cikmis gibi gunduz birine aksam birine :) ozluyorum valla artik esimde gondermiyo bikac gun kalaym dedim artik olmaz diyo haftaua beraber gideriz biaksam kaliriz diyo benimde tosun dogmadan bakic gunlugne gdesim vardi bida cabuk gidemem diye :/ oglusunla kurabiye yaparsiniz bide guzel olurki o minicik ellerle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…