Gebe kalamayanlar buraya.....

Sagol canim persembe kan verdim amh icin bakalim insaallah guzel cikar.1 sene once aldim testere disli aslan pencesi hic icmedim daha dunde civan oercemi ve coban cokerten aldim bakixam daha nasil yapilfigiba acmi tokmu nedir diye

Oh maşallah yavruma :) az kalfi geliyor bi paşa daha :)
Ay valla bisey kalmadi bugun babam biseyler aliverdi sagolsun bende haftya herseyini alip tamamlaycm nasipse kiz bu zamana kadar hic kilo almamistm gecen aydan bu aya 4kilo almisim :/ tansiyonumda 13/8cikti sınırda dediler diyet verdiler ya :/

Ay valla bisey kalmadi bugun babam biseyler aliverdi sagolsun bende haftya herseyini alip tamamlaycm nasipse kiz bu zamana kadar hic kilo almamistm gecen aydan bu aya 4kilo almisim :/ tansiyonumda 13/8cikti sınırda dediler diyet verdiler ya :/
Belli olmuyor ist arkadaşim da almadiydi doğum sonrasi aldi mesela. Tansiyon cok da yüksek değil benim de öyle gibi cikmisti sanki doktorum tuzlu şeyler yeme dedi diyet falan vermedi.

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a hemencecik embriyoannesi blog diye yazın çıkıyo :)

Gunaydnlar herkese ... Umarim herkes iyidir, hersey yolundadir, tm26 kiz sen daha dogurmadinmi? Gelmeyeniyeti yok galiba bebisin, gunun doldu demi? Yanlis hatirlamiyorsam pazartesi suni ile yapcaklar demisdin... Peki yokmu bi belirti falan?

Belli olmuyor ist arkadaşim da almadiydi doğum sonrasi aldi mesela. Tansiyon cok da yüksek değil benim de öyle gibi cikmisti sanki doktorum tuzlu şeyler yeme dedi diyet falan vermedi.
Anlamadm bende sınır deyince banada cok yuksek gelmedi de. Daha onceki aylarda hic almadim aldigim sadecd 4kilocuk gozlerine batti

Adetime uc gun var test yaptim yok malesef adetim bittikten sonra cektirecem insan bebek icin her yonteme basvuruto

sen rabbimin vereceğine inanıyormusun tatlım verende alanda Allah değilmi? neden hemen bunalıyorsun.geçen cumartesi bana kadın yüzüme senin çocuğun olmaz dedi.ben bu kadar koyvermedim kendimi.he fena olmadımmı oldum ama o an bi serinlik geldi yüreğime çataldan kalkarken dedimki sen ne dersen de varsa alnımın yazısında rabbim ol deyince olacaktır elbet dedim.ne yapayım çocuğun olmaz dedi diye duadan mı vazgeçeyim.hiç sıkma canını sadece belirsizlik seni yıpratmış herkes birşey diyor diye.bu günlerde geçecek rabbim hayırlı hekimlerini çıkarsın karşımıza inşaallah.umutsuzluk yok..

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme Prens Mert bekliyoruz
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeBu sefer doktora gitmekte kararlı hayırlısı
cansu1109 ----------- ---3 Ekim-4.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---18 Ekim-16.denemePrensesini bekliyor
@ebrar09-------------------19 Ekim-17.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------20 Ekim-29.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Totem motem hak getire
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…