Gebe kalamayanlar buraya.....

döverim kız seni iri kemikli falan demeden bumu kaldı derdin senin kafaya takacak ey Allahım yaaaa :) yok bişey duyma gitsin tasa arama kendine.sen zayıf olsan onlara ne kilo alsan onlara ne sen karnında Allah'ın lütfettiğini taşıyorsun ayyhhh çok bilmişler kendilerine baksınlar :)

gördünmü şükür çok sevindim tertemiz olmasına.inşaallah hayırlısı olur bu ay canım.sende yaz bakayım buraya ne testleri istedi çabukkkkk
Bugün 11. gün abla valla bir kaçini anladim da diğerlerini anlamadim yazdiği kağidi göstereyim anlayan varsa aydinlatsin beni

Son düzenleme:
şu tahlil işlerinizi devlette yaptırın dilimde tüy bitti herkese söylemekten ne çok paranız var sizin özele verecek :)

parçamı yoksa akıntı mı büyük ihtimalle simir testi yapacaktır

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme Prens Mert bekliyoruz
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeBu sefer doktora gitmekte kararlı hayırlısı
cansu1109 ----------- ---3 Ekim-4.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Ekim-10.deneme Sabırla bekliyor
stresli womanen --------8 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---18 Ekim-16.denemePrensesini bekliyor
Eylulll09 -------------------19 Ekim-17.denemeÇalışmalara devam

ciftsariliyumurta -------20 Ekim-29.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Totem motem hak getire

Sirinemm_lina ----------22 Ekim-5.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam

Denemeler aşılama denemesimi yoksa tüp bebekle beraber mi?

dimi ama anka kuşum yaaa:)
off işte evde durdukça takacak yer arıyorum sanırım bide sanki hamileler kilosuz tamamlayamazlar ki cok zor ır durum bu tabıkı biraz kilo olcak dimi ama yaaaaa:)

şu tahlil işlerinizi devlette yaptırın dilimde tüy bitti herkese söylemekten ne çok paranız var sizin özele verecek :)
Vallahi devlette gittiği dr özelde yaptırın dedi bize,biz de dr kendi hastahanesinde yaptırmıyor demek ki iyi değil diye düşündük ne bileyim. Ay her işleme de 38 tl para alıyorlar vallahi! Bu kez söylim de devlete gitsin vallahi.

Arkadaşlar dayanamadım test yaptım ama yoğunluktan ancak 1 saat sonra bakabildim acaba gördüğüm silik çizgi testin çizgisi mi yoksa iğnenin etkisi mi hala? İğneyi ayın 21 inde vuruldum bugün 12. Gün

Eklentiler

• image.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 44
  • image.jpeg
    57,1 KB · Görüntüleme: 46
bnc her iki yerde de yaptırın ve ona göre tedaviye başlayın ...bzde de hareketsizlik ve lokösit vardı ve varikosel teşhisi kondu ameliyat oldu ama hareketsizlik ve lokösit devam etti ve 1 yıl sonunda hamile kaldım ama çok test yaptık doktordan çok bz kürler uyguladık devamlı evicap 400 lük kullandı taa ki hamile kalmadan son 6 ay hiç bişey yapmadık doktora dahi gitmiyoduk kendi haline bırakmıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…