Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar Merhaba biz de 2 yıllık evliyiz. 10 aydır bebek deniyoruz ama olmuyor. artık doktora gitsek mi diyoruz. hangi testler yaptırılması ve ne zaman gidilmesi gerekiyor bilgililer bana yardimci olursa çok sevinirim. bir de sizce biraz daha beklemeli miyiz doktora gitmek için Bu arada Ben 27 eşim DE 29 yaşında. ve eşimin ailesi de evlendikten 6 yıl sonra çocuk sahibi olabilmisler. Genetik olabilir mi diye de korkuyorum açıkçası.

Adetin 3. Günü hormon tahlillerini yaptırabilirsin. Esinde sperm testi yaptırabilir . doktor folikasit desteği de verir gebelik düşünmeye başladıktan 3 ay kullanılması öneriliyor

Adetin 3. Günü hormon tahlillerini yaptırabilirsin. Esinde sperm testi yaptırabilir . doktor folikasit desteği de verir gebelik düşünmeye başladıktan 3 ay kullanılması öneriliyor
geçen sene ilk basladigimda 6 ay kullandım sonra ara verdim bu ay yıne başladım folikasite. teşekkür ederim cevap verdiğiniz için

_Verda_ kuzum çok sevindim senin de gözün aydın kucağına almayı da nasip etsin Rabbim :))))

Sağolasın bitanem, hiç beklemediğim anda geldi bebeğim..
Darısı sana ve tüm isteyenlere inşallah. .

esinin ailesi erken evlenmis olabilirler mi? cnku benim anneminde 3 sene olmamis ve 4teyzeminde. ama hepsi kucuk yasta evlenmis . daha buyuk evlenenlerde sikinti olmamis

bebeem canim ya cok sevindim, allah anali babali buyutmeyi nasip eder insallah. Oyyy bebis simdi mis gibi kokuyordur, peki sen nasilsin? Iyisindir insallah?! Kurban oldugum allah hepimizin kucagimiza aldigimiz gunu gostersin...

Ederim tabi :) birakasim gelmiyor da agrim oluyor uykum geliyor ayri kalmak zor oluyor zaman :) sıradaki öpücük sana gelsin :)
Yerim ben o minigi ya yavrum benim mansallah.. Olsun canim dikis sikintinda gecer Allah in izniyle rabbim o sikintinin mukafatini vermis cok sukur benm yerimide op tosun oglani :) darisi bize artik dualarindan eksik etme bizide :)

bebeem canim ya cok sevindim, allah anali babali buyutmeyi nasip eder insallah. Oyyy bebis simdi mis gibi kokuyordur, peki sen nasilsin? Iyisindir insallah?! Kurban oldugum allah hepimizin kucagimiza aldigimiz gunu gostersin...
Amiin inşallah :) agri sizidan süt pek gelmiyor o sıkıntı var ;-/ ama onun disinda iyiyiz. Simdiden memede uyuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…