Gebe kalamayanlar buraya.....

bende hemen hemen 1 sene kadar hamile kalamadim ve bu sure icinde cok korktum kesin benim cocugum olmicak dedim, ne zaman adet oldum ne zman iliskiye girdik hepsini not ediyordum hatta akintilarimi kontrol edip yumurtlama donemidir diye onlari bile kaydediyordum. sonra bi bayanin paylasimini okudum. onun yaptigi gibi o ay butun kayitlarimi sildim. yumurtlama donemimi takip etmedim,adet tarihimi bile yazmadim, kendime hic dikkat etmedim saclarimi boyattim, misafirlerimiz vardi ve o ay sadece 1 kere iliskiye girdik, hic onemsemedim ve o ay hamile kaldim.

sorunun warmıydı pekı canım pko gıbı falan ???yada adet duzensızlıgı??

Arkadaslar merhaba aranizda yeniyim.öncelikle bebisi yolda olanlara saglikla kucaklarina almayi nasip etsin rabbim.ve benin gibi bebis isteyenlere de nasip etsin.simdi benim 2011 de 5haftalik Düşügüm oldu sonrasında hic hamile kalamadim.gitmedigim doktor icmedigim koca kari ilaci kalmadi.doktor bir problemimiz olmadigini ve dogal yolla gebe kalabilecegimi soyluyor fakat bir turlu olmuyor.her ay ayni husrani yasamaktan yoruldum valla.bana bi akil verin lutfenn

Canim gozun aydin :) rabbim anali babali buyutmek nasip etsin.cok sevindim ya nasil gecti dogumun iyimisin
Uyuyoruz koyun koyuna şu an :) tek sıkıntımiz dikisler oldu onun dışında tabi zordu ama uzun sürmedi dayanilmaz agrilarin baslayip bitmesi 4 saat surdu gece yarisina 15 dk vardı geldi minik darisi basiniza :)

Uyuyoruz koyun koyuna şu an :) tek sıkıntımiz dikisler oldu onun dışında tabi zordu ama uzun sürmedi dayanilmaz agrilarin baslayip bitmesi 4 saat surdu gece yarisina 15 dk vardı geldi minik darisi basiniza :)
Yerim ben o minigi ya yavrum benim mansallah.. Olsun canim dikis sikintinda gecer Allah in izniyle rabbim o sikintinin mukafatini vermis cok sukur benm yerimide op tosun oglani :) darisi bize artik dualarindan eksik etme bizide :)

normal yaptın demi canım dikiş demisin ama ?gözün aydın allah analı babalı büyütsün canım çok şükür atlattın sırayı bana savdın :)

selam ben 6 aylık evliyim evliliğimin 5 ayından beri adet olamıodum doktora gittim trisequens kullandım pembelrden 3 ane kalınca adet oldum(10.09.2015) ..(11.09.2015)ikinci günü hormon testine gittim hormonlar güzel çıktı . bu sefer adet düzenleyici olarak tarlusal verdi ayın 10undan 10 na kadar kullan dedi iki ay kullancan dedi bi ayda iki kutu kullancan dedi. benimde tarihe bakmak aklıma gelmedi eczaneye gelince aklıma geldi ayın 11iydi eczacıya sordum günleri karıştırmıştır dedi kullanmaya başla dedi benimde aklıma takıldı bebek istiyorum sonuçta .bi kaç gün kullandım şuan 11 gündür adetim kafamda karıştı iki kutu toplam 24 hap demek ve ayın 10ndan10 a kadr 12 gün yokki sabah akşam kullan yazmış kafam çok karıştı napmalıyım ...ayrıca adetim tam bittiği gün eşimle ilşkiye girdik kan geldi leke şeklinde şimdede bi kaç gündür kahve rengi ile kırmızı leke grlio adetimin bittiğini düşünüorum çünkü 7 gün boyınca çok geldi 7 gün hiç gelmedi . napıcam bilmiorum .:KK43:

X