Gebe kalamayanlar buraya.....

sen daha erken başladın ya millet erken son aylarda alırsın diyip duruyo çeksene aldıklarını merak ederim ....şampuanı kim önerdi o markayı bn daha hiççç markaları falan bilmiyom yaa

Sakın şeker yüklemesi yaptirmayin..cok zararli..inanmazsaniz internetten arastirin..hamileyken seker yuklemesi yapilinca dogan cocukta bir takim saglik sorunlari olusuyor

sen daha erken başladın ya millet erken son aylarda alırsın diyip duruyo çeksene aldıklarını merak ederim ....şampuanı kim önerdi o markayı bn daha hiççç markaları falan bilmiyom yaa
görümcem kullanıyor o markayı mustela bayağı iyi kaliteli organik hemde. ben erken başladım da şöyle sırası gelince gördükçe aldık işte son zamanlarda kar kış olur çok ağırlaşırım yürüyemem diye düşündüm cok gezemezsem diye.
zaten 26. haftaya girdim bakalım hayırlısı:)

Ya milletin cebinden mi cikacak parasi kime ne? Almak istedigini al. Insan daha bi bağlanıyor bebegine :) hem bir kerede aliraan zorlanirsin. Al yavas yavas ode.son zamanlarda para daha çok lazım oluyor.

Bende oyle dusunuyordum da 38e gercekten girdiginde bakiyomus. Bende merak ediyorum cumartesi bu doktor bakacak mi? Digeri bakti da bunun bakildigindan haberi yok.

he bu hafta he öbür hafta bi şekilde bakılcak zaten ben hazırlıklı olmam lazım her şekilde ama doğumu tetıklıyormu gercekten onu merak edıyorum işte sende bişey söyleme bakalım ne yapıcak doktor

Suan bikez daha anladim ki demekki kocalarin hepsi ayni :) bizimkide galatasarayli hastane cikisi alcakmis Allah im yarabbim :) bende diyorum e ben bjk liym belki bjk li olcak yok ya diyo

bizimkide gs lı bende öyleyım ama o butun maçlara bakıyor canım öyle bir takıntısı var ıyy bende hiç sevmem bi tek glı maçlara bak ama demi diğerlerinden sanane aldı bile zıbın ılerde formasını alacakmış :)

he bu hafta he öbür hafta bi şekilde bakılcak zaten ben hazırlıklı olmam lazım her şekilde ama doğumu tetıklıyormu gercekten onu merak edıyorum işte sende bişey söyleme bakalım ne yapıcak doktor
Ya doğumu bilmiyorum da kanala inmesini o tetiklemis olabilir diyorum. Bazilarina ilişki onermis doktor ama diyorum bazen vakti saati bellidir geleceği zaman gelir. Bazen de dogum yapanlari görüp hevesleniyorum

Ya doğumu bilmiyorum da kanala inmesini o tetiklemis olabilir diyorum. Bazilarina ilişki onermis doktor ama diyorum bazen vakti saati bellidir geleceği zaman gelir. Bazen de dogum yapanlari görüp hevesleniyorum

seninkini demi belkide girdi ya öyle yada böyle mühim değil artık doğum zamanıda gelsin doğur biran önce ilişkiyi boşver ya artık cok büyüdüler hatta ne duydum bılıyormusun son 2 3 hafta kala cocuğun ağzına mı ne giriyormuş yada suratına mı değiyormuş ıyyyy dedıydım midem bulandıydı duyduğumda

Şeker yuklemesi yaptirmayin.noemal kan tahlili isteyin. Açlık şeker değeri ve tokluk şeker degerini ölçtürün

Cok sukur benimki bakmaz hic maca bitek kurtlar vadisi sıkıntimz var iste :) biz daha bisey almadik alirken bakalim gs li takimlara sarilcakmi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…