Gebe kalamayanlar buraya.....

hayırlı hafta olsun inşallah hayırlı sabahlar kızlar...cumadan beri grip oldum artık adliyeden mi dolmuşlardan mı kaptıysam bugün bile işe zor geldim gözümü açamıyorum başım çatlıyo
günaydn zeynom geçmiş olsun kapmışsın artık nerdense artık ilaçta yok kendine bakman lazım ıhlamur falan ellerini sıkça yıka sabunla bu arada elini yüzünü burnunu

Meslek sahibi olurlar daha ne olsun :) bu arada 3de yattim 6da kalktim bugun uyumamam lazim gece uyuyamiyorum bi duzene girsin artik bunaldim :KK43:
İnsan agirlastikca uyuyamiyo canim sende artik tam agir zamanindasin yani kolay degil valla kaburga kemiklerim bile agriyo benim yatarken otururken belim agriyo yatsam ayri kalksam ayri dert

Ahh canim Allah yardimcimiz olsun. Ben cok korkuyorm acikcasi doktora gitmeye cekinir oldum. Gecen hafta gece su gibi akıntısm oldu korktum suyum geldi sandim acile gittim gitmez olaydim! Once hemşire alttan muayene etti sonra doktor geldi muayene etti o kadar canim acidi ki anlatamam eltimin kizi gelmisti benle hastaneye o kadar sesim bütün koridoru almış ki kiz korkudqn aglwmis banw bisey oldu diye. Cok canım acidi eve gelene kadar agladim :KK43: Allah yardimcimiz olsun boyle giderse direk sezeryan diyecem doktora artik :KK43:

allahhh benimde haftaya pazartesi o zaman catı muayenesi yapacak bide dıyorlar hiç canın acımıyor nereye acımıyor bak gerçeği burda :)

Geçmiş olsun canin havalar da bir tuhaf bu ara ondan da cabuk hasta olunuyor vitaminlerini yemeni icmeni aksatma
geçen hafta çok kötüydü haca toz yağdı aralıksız salgın varmış heralde herkeste bnd artık nerden kaptıysam kış gelmeden diyorum canım sıkıldı cano

günaydn zeynom geçmiş olsun kapmışsın artık nerdense artık ilaçta yok kendine bakman lazım ıhlamur falan ellerini sıkça yıka sabunla bu arada elini yüzünü burnunu
nane limon süt bol su içiyorum abla işe zar zor geldim patronda ne öksürüp duruyon dedi arkasına iş vermeye devam ediyo işte idare ediyorum bnd napim arada bi ter bi sıcak basıyo

İnsan agirlastikca uyuyamiyo canim sende artik tam agir zamanindasin yani kolay degil valla kaburga kemiklerim bile agriyo benim yatarken otururken belim agriyo yatsam ayri kalksam ayri dert
Ya yatak gibi rahat yerde uyuyamiyorum da cekyatta uyumusum şimdi kalktım :-/ agrim cok olmuyor aslında galiba psikolojik uykuya dalamiyorum bi

Ya yatak gibi rahat yerde uyuyamiyorum da cekyatta uyumusum şimdi kalktım :-/ agrim cok olmuyor aslında galiba psikolojik uykuya dalamiyorum bi

X