Gebe kalamayanlar buraya.....

ben kontrole sen doğuma :))inşallahhh ya inme zamanı 38. 39.haftalar yazıyor ınternette bakalım :))düşününce heyecan fazla yok sanırım ama yumurta kapıya gelınce tırrrrrrrr :KK17::KK17::KK17:
Aynen ya düşünme ben öyle yapıyorum çünkü düşündukce kuruyorsun kurdukca yoruluyorsun akisina bıraktım doğarken yasariz artik acisini tatlisini :)

Dışarı dün çıktım da suyum gelirse diye kurdum bi dünya zaten :) sali doktora giderim sonra bir daha cikmam sanirim paşa pasa beklerim pasami :)

ben şimdiden düşünüyorum gelse ne yaparım diye tanıdığımın 36.haftada gelmiş evdeyken erken doğum yaptıydı gecende yazdıydım ya :))tamda o haftalardayım bende senin düşünmen dahada normal :))ben son 10 gün kala cıkmam dıyorum da dayanabılırmıyım ki :-)

ben şimdiden düşünüyorum gelse ne yaparım diye tanıdığımın 36.haftada gelmiş evdeyken erken doğum yaptıydı gecende yazdıydım ya :))tamda o haftalardayım bende senin düşünmen dahada normal :))ben son 10 gün kala cıkmam dıyorum da dayanabılırmıyım ki :-)
Cikmak istemiyorsun zaten ya. Evde dinlenmek istiyor insan :) normalde haftaya yarın doluyor günum ama diger doktora gore bayramin birinci günü doluyor yani en fazla 10 gün var esime diyorum dogum tamam ilk görüş tamam ama artık onunla yaşayacağız dusunsene diyorum çok değişik ya :)

Cikmak istemiyorsun zaten ya. Evde dinlenmek istiyor insan :) normalde haftaya yarın doluyor günum ama diger doktora gore bayramin birinci günü doluyor yani en fazla 10 gün var esime diyorum dogum tamam ilk görüş tamam ama artık onunla yaşayacağız dusunsene diyorum çok değişik ya :)

hadi bakalım alper gelmek için ne zamanı sececek o piti piti yapsın :-)bizde konuşuyoruz bi anda hayatlarımız değişcek ağlayan agulu magulu biri olcak diyorum:)

hadi bakalım alper gelmek için ne zamanı sececek o piti piti yapsın :-)bizde konuşuyoruz bi anda hayatlarımız değişcek ağlayan agulu magulu biri olcak diyorum:)
Arkadaşlarin bebeklerini sevmeye doyamiyorduk simdi evde kendi bebegimizin olmasi ne güzel bir mucize ya :) bir iki kasilma oluyor iki gündür inşallah artık baslar yavas yavas :) zaten yatarken zorlanıyorum artık

Bi de adami savunuyo bana e askim.normal oyle yapmasi su sebepten diye donup bir de onunla kavga ediyorum :) icimizde kamyoncu ruhu varmis :-)
Biz senle dogumdan sonra kamyon isine girelim bide arkaya yazi yazdiririz yollarin ustayim gozlerinin hastasiyim diye :) oglanlarida pusete koyup yanimizda getiririz :KK70:

X