Gebe kalamayanlar buraya.....

Cok saol allah razi olsun, insallah en kisa zamanda burdaki herkes hamis kalir , surekli onlar icinde dua ediyorum

inşallah canım temennimiz hep o allahım kımseyı evlatsız bırakmıcak ama zamanı var işte..adetin kaç gün geçti yada bugünmüydü ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa

Cok evhamliyiz ama elimizde degil iste sabaha daha iyi hissedersin kendini benim genelde oyle oluyor o gunu atlatmam lazim
İste dedigin gibi elimde degil bide dedigim gibi diger yavrumla ayni zamanlardayiz suan 7.ayimda yani aklim cikiyo bisey olcak diye sabah ezanina uyandm hareket ediyomu diye dinlemeye basladim baktm etmio sevdm karnimi basladi sonra 2saat icinde 10kez hareket ederse.sagliklidir diyolar ya basladm tekme saymaya cok sukur 10-15dakikada 10kere tekme atti anca uyudm :)

inşallah canım temennimiz hep o allahım kımseyı evlatsız bırakmıcak ama zamanı var işte..adetin kaç gün geçti yada bugünmüydü ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa
Gunaydin canimmm, evet BAT 03.09 bir gun onceden bi test yaptim cok silik cikti, adet gunu tekrarladim 1-2 haftalik cikti... Digital yapmak istedim cunki net cikiyo varsa var yoksa yok, amadigeri silik cikinca varmi yokmu insan supheleniyo... Cok guzel bi duygu yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…