Gebe kalamayanlar buraya.....

Acir o kadar kuzum ben hala heryere sigacagimi zannedip bazen ciziyorum karnimi :-/
Cok sukur hareket edio yemek falan yedim uzandim yapmadi hareket sonra esim geldi sevdi konustu basladi tekme atmaya cok sukur bu seferde az mi hareket edio ne dedim esimde kizdi sen stres yapiosn o yuzdn bebekte etkilenio dedi :/

Esim cok uykucu bende bebekken cok uyurmusum hatta annem korkar nefesimi dinlermis de bebis nasıl olur bilmem birde yanma var bogazimda geceleri sacli olacaktir diyolar da bakalım :)

bende sakinmişimdi eşimde o kadar yaramaz değilmişti şimdi uykucu eşim orta yollu olsa yeter diyorum..bende bişey yok bakalım şimdilik benim gibi az saçlı mı doğacak ne

Cok evhamliyiz ama elimizde degil iste sabaha daha iyi hissedersin kendini benim genelde oyle oluyor o gunu atlatmam lazim
Cok sukur hareket edio yemek falan yedim uzandim yapmadi hareket sonra esim geldi sevdi konustu basladi tekme atmaya cok sukur bu seferde az mi hareket edio ne dedim esimde kizdi sen stres yapiosn o yuzdn bebekte etkilenio dedi :/

Cok evhamliyiz ama elimizde degil iste sabaha daha iyi hissedersin kendini benim genelde oyle oluyor o gunu atlatmam lazim

Annem ilk zaman sancisi olur basindan ayrilamazsin zaten diyo ki ayrilamam da zaten uyusa da uyumasa da :) kardesim siyah sacli ben sari kedi tuyu sacli dogdum bakalim bebis kime benzeyecek :) sozde alinti yap dedim telefona tm26 tm26

Annem ilk zaman sancisi olur basindan ayrilamazsin zaten diyo ki ayrilamam da zaten uyusa da uyumasa da :) kardesim siyah sacli ben sari kedi tuyu sacli dogdum bakalim bebis kime benzeyecek :) sozde alinti yap dedim telefona tm26 tm26

kımılerının yanma olmasada saçlı doğurmuşlar duyduydum belli olmaz sarıymışımdı bende altın sarısı seklınde sonradan koyulaşmışım :-)

image.jpg Cok sukur yarabbim sonunda oldu

X