Gebe kalamayanlar buraya.....

Direk süt ve yogurtla kalsiyum daha iyi emiliyormus ya ondan başladım bende bi de canim birşey istemiyor sabahlari süt kolayima geliyor
Aynen benimde canm sabahlari bisey almiyo aksamdan corba yapiyorm biraz fazlaca yapiyrm sabahada kalsn diye :) onu yiyiyorm sabahlari yaninada yogurt uzum falan ama aksamlari cok guzel yiyiyorum valla :)

olabilir bende artık şüphe etmeye başladım erken mi yumurtluyorum diye.en iyisi haftasonu nasipse hem kist duruyomu diye hemde yumurta büyüklüğüne baksın diye gidebilirim inşaallah diyorum :)
Bende şüpheleniyorum abla bir an önce hastalanip tedavime başlamak istiyorum artik.
A101'den her yaş için boyama kitabi vardi onu aldim kv napcan bunu diyo stres atcam anne bunaldim dedim :KK14:

ayyy evet bende dünden beri takip ettim ahşap çocuk puzzle var :) ammaaa tost makinesi ve birkaç ürün için kocamı yolladım git al diye aldı şükür olsun :)
Ay ben de defter kalem stoğu yaptm. Ama yetmeyecek biliyorum :KK70: bi de boyama kitabı aldm boyar mıyım onu da bilmiyorum

Kizlar bisey sorcam :KK43:,demin bahceye iniyodum biber almak icin inerken kanal gibi bisey var 5-6cm derinliginde suyun akmasi icin ayagim burkuldu bi bacagim onun icine girdi kirk etti canim yandi dustum :KK43: ama karnimin uzerine dusmedim diger dizimi kirdim hemen karnim yere gelmesin diye :KK43: yinede bacagim kanala girince karnimada yansida haliyle bebegime bisey olmamistir demi cok korkuyorm kizlar :KK42:

doktordan geldik nstye girdim cıktım bişey cıkmadı allahtan bidahaki nstye gırmem 3 hafta sonra :)bebişim 2 400 gr 45 cm olmuş yalanıp duruyordu :-)

Bir de nisan gelirse evde vakit geciririm ama su gelirse korkarım susuz kalır diye hemen hastaneye giderim biraz evde vakit geçirmek istiyorum ben

aynen bende öyle yaparım panik olurum yıne ıster ıstemez ama hastane cektmektense evde cekmeyı tercıh ederım

Aynen benimde canm sabahlari bisey almiyo aksamdan corba yapiyorm biraz fazlaca yapiyrm sabahada kalsn diye :) onu yiyiyorm sabahlari yaninada yogurt uzum falan ama aksamlari cok guzel yiyiyorum valla :)
Dün öğlen yemek yiyiyoruz bir baktim ekmek bitmis :KK57: ama tazeydi dedim ekmek bitti mi biz mi yedik ben yemedim yaa :KK12:sen yemedin aşkım ucundan yedin hep ben yedim diyo dedim yemedim tabi :63:

X