Gebe kalamayanlar buraya.....

1 hafta cektim iste o agriyi antibiyotik yutmadm ama agri kesiciyi dayanamadm yuttum cok sukur apsesi gecti ama hala ara ara ben burdayim diyo yut canim nasilsa hamilelikte kullanilio o agri kesiciler
Uykuya daldi mi bir süre idare ediyorsun ama yok olmadi alternatif tibbin her türlüsünü denedim gece gece en sonunda gece 3 esimi kaldirdim şunu bunu yapayim diyo dedim denedim hepsini. Rüyamda dişçiye gitmistim artık.

Uykuya daldi mi bir süre idare ediyorsun ama yok olmadi alternatif tibbin her türlüsünü denedim gece gece en sonunda gece 3 esimi kaldirdim şunu bunu yapayim diyo dedim denedim hepsini. Rüyamda dişçiye gitmistim artık.
bilinc altinada yerlesmis demkki senin artik :) benimde denemedigim kalmadiydi ya tuzlu suyla gargara senin dedign sirkeli gargara karanfil sarimsak ezip tuzlayp koydm buz koydum neler neler :) gecmeynce gecmio ya

Artık biz de başka topiklerden gelin alırız
Ahanda baska topige transfer olduk!..o degil bi tanesinin kiz oluyomus gelsin baslik paralaribizimki kizini kilo basina altinla vercekmis zaten...pefff sanki kendi parayla almis gibi...gormemisin kizi olmus misali

Ahanda baska topige transfer olduk!..o degil bi tanesinin kiz oluyomus gelsin baslik paralaribizimki kizini kilo basina altinla vercekmis zaten...pefff sanki kendi parayla almis gibi...gormemisin kizi olmus misali

Eee o zaman enisteye söyle kızım için kilo başına altın istiyorum şimdiden biriktirin ben kizima nasıl da bakarım tombik tombik yaparım ben onu

Eee o zaman enisteye söyle kızım için kilo başına altın istiyorum şimdiden biriktirin ben kizima nasıl da bakarım tombik tombik yaparım ben onu
Heee o ayriintiyi atladim baskasinin kizina vermek yok altinlarioyleymisss anca zaten aliim der..kiz sanki beni baslik parasiyla almis gibi bide...teeeyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…