Gebe kalamayanlar buraya.....

1ay icindr hissedersn canm ilknde ben 4buck aylkkn hissetmistim bundada 4aylik olmadan hissettm
cano yaa bana zentiusd(günde 1 tane ağızda çiğneyip yutuyon.kalsiyum ve vitamin dyo) ve magvital(suya koyup içiyon magnezyum için) verdi sn ne kullandıydın bnd hamilelikten önce de vardı şimdi daha çok oluyo sağ kalça kemiğimde batma o battığı zaman kıpırdayamıyorum hareket yok başkası kaldırmaya çalışsa bile olmuyo çok ağrıyo kemik düzelecek anca öyle hareket ediyorum onu söyledim bunları verdi

Sorma canim biktim bu dislerden :KK43: benimde dun aksam basladi dondurma yediydim sonra basladi dislerimi falan fircaladim gecmedi minoset yuttm oyle gecti demn yine yiym dedm smdi yine basladi ya gozunede vuruo insanin cikcakmis gibi
bu gece de agrirsa parol yutacagim bende dayanilacak gibi değil agrisi en son 7-8 yil önce agridi bu kadar

20150831_163854.jpg
Ta taaaaa.....:KK200::KK200: bos yer var unuttuğum veya adini bilmediklerim icin bekliyorum canolar :21:

bu gece de agrirsa parol yutacagim bende dayanilacak gibi değil agrisi en son 7-8 yil önce agridi bu kadar
1 hafta cektim iste o agriyi :KK43: antibiyotik yutmadm ama agri kesiciyi dayanamadm yuttum cok sukur apsesi gecti ama hala ara ara ben burdayim diyo yut canim nasilsa hamilelikte kullanilio o agri kesiciler

cano yaa bana zentiusd(günde 1 tane ağızda çiğneyip yutuyon.kalsiyum ve vitamin dyo) ve magvital(suya koyup içiyon magnezyum için) verdi sn ne kullandıydın bnd hamilelikten önce de vardı şimdi daha çok oluyo sağ kalça kemiğimde batma o battığı zaman kıpırdayamıyorum hareket yok başkası kaldırmaya çalışsa bile olmuyo çok ağrıyo kemik düzelecek anca öyle hareket ediyorum onu söyledim bunları verdi
Magvital bende kullaniorm canim benim sikayetim yoktu ama yinede verdi sanirim kramplari onluyomus digerlerini bilmiyorum hic vitamin de zaten hemen hemen herkese verilio

X