Gebe kalamayanlar buraya.....

aynen 38 bitmeden gelmesin bayrama da girmeden gelsin siparisimi verdim ben :-) bi diyorum 23 gun gecer mi bi diyorum cok az kaldi :-/
Bayrami bebisinle gecirirsin belki ay ne guzel ya.. Benim bi arkadas 41.haftada suni sanciyla dogurdu dahada gelecegi yoktu bebegin :) bayrama dogurursn insallahda rahatlarsin canim

Bayrami bebisinle gecirirsin belki ay ne guzel ya.. Benim bi arkadas 41.haftada suni sanciyla dogurdu dahada gelecegi yoktu bebegin :) bayrama dogurursn insallahda rahatlarsin canim
40tan sinrasi korkutuyor beni ya su kaka yeme meselesi falan :KK43: insallah 17-21 arasi dogar kuzum senin de cok az kaldi :KK66:

40tan sinrasi korkutuyor beni ya su kaka yeme meselesi falan :KK43: insallah 17-21 arasi dogar kuzum senin de cok az kaldi :KK66:
Yok kiz yemez bizm tosuncuklar pis seyleri bekletmiyolar zaten canim cogu yerde 40i doldurunca aliyolar suni sanciyla ama Allah in izniyle ona gerek kalmaz insallah kendi sancin gelir benim var daha canim ya 3aydan asaya dustm ama bian once zaman gecsn istiorm :)

X