Gebe kalamayanlar buraya.....

Allah hayırlısını nasib etsin cnm ama emin ol en doğrusu konuşmak. Yasananları değerlendirmek sonucu ne olursa olsun

Tabiki tatlım bende her zaman bundan yana oldum ama işte ailem de çok yıprandı. Tabi eşimle aralarında benmki gibi bi aşk da olmadığına göre onlar yalnızca evladımız kısmından yola çıkıyolar hâliyle e bu sefer yine üzülmemden korkuyolar. Haklılar onlarda kendilerine göre. Hayırlısı olsun artk ne diyim çok sağol bitanem desteğin için :KK15:

Bende daha yeni hazırladım canım hazirlarsin daha :) ben hala ped alcam :-/

daha erken diyorum bende işte 35 36. haftalarda hazırlmaya başlarım onuda alıcam daha pazartesi mobilyalar geliyor onun temizliği var yıkayıp ütülemeler var bebişimin kıyafetleri yerleştırme anca 1 haftamı alır zaten

Cikisi ariyo cocuk :KK70: isigi bi gorse gelecekte daha var annesi 2-3 hafta daha dursun tosuncuk :) ay ya cok heyecanli bende o zamanlari gorerm insallah dogum korkusu da ayri bi heyecan zaten :KK43:
aynen 38 bitmeden gelmesin bayrama da girmeden gelsin siparisimi verdim ben :-) bi diyorum 23 gun gecer mi bi diyorum cok az kaldi :-/

X