Gebe kalamayanlar buraya.....

Yegenimin dünyaya gelmesine vesile olan adam :)) enistemde sigara içiyor ve azospermdi 10 sene olmadı ve 2. Asilamayla gebe kaldı . umarım seninde öyle olur vesile olur doktorun .

Yegenimin dünyaya gelmesine vesile olan adam :)) enistemde sigara içiyor ve azospermdi 10 sene olmadı ve 2. Asilamayla gebe kaldı . umarım seninde öyle olur vesile olur doktorun .
inş mama ben aşılamayı ona yaptırmayı düşünmüyorum burda bi doktora yaptırcam aşılama olmazsa tüpü onda düşüyorum.

Peki hep boyleymiidi 2,5 senedir
İlk testi devlette yaptırdım o testte 3,75 çıktı önemsemediler. Bende o testlerle bütün özel hastaneleri gezdim hiç demediler tekrar bakalım diye neyse bize yaptıkları testleri tekrar yaptırdık hepsi farklı çıktı .2,5 yıl sonra troid hastası olduğumu öğrendim

canım daha yeni profa gittim baktı banada bişey yok dedi ama tsh az yüksek dedi şuan bişey yapmaya gerek yok dedi ama hamile kaldığında hap alman lazım dedi hamilelikde dahada yükseliyormuş

Bana ilaç yazdı ve anti tpo ya bakıldı bazen sadece tsh yeterli değilmiş o normal çıksa bile anti tpo anti tg yüksek çıkarmış .

Aklım almıyor ne yapacağımı bilmiyorum biri kısırlık sebebi 2 ye kadar düşecek aşılama da tüp bebekte düşmeden olmaz diyor.
Diğer doktorlar da bu sorun olmaz zaten bu şekilde hamile kalan çok ilacını kullan diyor

t3 t4 tsh bakıldı valllaha bende bilmiyorum sim mi bilmiyoorun yok seviniyim mi üzüleyim mi bilmiyorum içimden neden olmuyor diyorummm sorun yoksa

Allah hayırlısını nasib etsin cnm ama emin ol en doğrusu konuşmak. Yasananları değerlendirmek sonucu ne olursa olsun

Benim hurmalar yetmeyecek sanırım ya bu arada dogum cantama bi jase kadar saklama kabina koyup atacagim süt gelmezse yemek icin sende koy

hatırlattığın için sağol canım daha ben doğum çantamı hazırlamadım ya eksikler var bir kaç onlarıda alayım öyle hazırlayayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…