Bebek Beslenmesi GDO ' lu ürünler bebek mamalarında!

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
benim kzım ne ev yapımı bebe bisküvisini ne keçi sütünü nede inek sütünü sevmedi. kaç gündür kusmaktan heder oldu. cicibebe ve bebelac a geri döndük. o kadar çok kustuki artık karşıdan mama kasesini görünce direkt öğürmeye baslıyormafoldumben

benim kzım ne ev yapımı bebe bisküvisini ne keçi sütünü nede inek sütünü sevmedi. kaç gündür kusmaktan heder oldu. cicibebe ve bebelac a geri döndük. o kadar çok kustuki artık karşıdan mama kasesini görünce direkt öğürmeye baslıyormafoldumben

ay kıyamam ya suna bakk herseyıde bılıyolarrŞeniz

canım ekmegım oluyo bakalm nasıl bısey cıkcakkaydirigubbakcemile2sonucu yazarım

bulgur pilav
pilav
çorba
recel
guveç yapılıyoo ve kekı zaten bılıyosun..süpe bı site buldum..recel prg çorba yapılıokaydirigubbakcemile2
fırın prg pilav ve güveç :hulya: ist verırım adresı:1hug: merak ettgım fatura kabarık gelıyomu??????

yok canım fatura yönünden 5 tl falan fark oluyo
ver canım adresi bi göz gezdireyim neler var

selin teşekkürler canım verdiğin bilgiler için.. 3 saat çokmuş ama yaa zaten elektrik faturam her ay 100 tl geliyo dahada çok gelirse yanarım ben:) herkes zaten napıyosunda bu kadar geliyo diye laf sölüyo

birşey değil canım valla benin elektrik faturam yazın 55 60 ararsı gelir kışında 130 150 civarı gelir kışın klimayla koca salonu ısıttığım halde sen napıyosun bakım bacım bu kadar de bana :)))

kızlar elektriğede geçen seneden bu yana çok zam geldi ama belki 10 tl falan yakabilir
öğle uçuk rakamlar kesinlikle gelmiyo onu bildireyim yani

ekmek hala pişio..
bı ara bı ses geldı pibbbbb die hıc basmadım bıseye öle duryo yoksa bascakmıydım:gitme:

bu arada bende izmirliyimmm çok şükür:asigim::enbuyukkk:
evlendımde geldı bu kasvetli istnbula hıc sevmıyom buaryı
ızmırıde cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk özledım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:asigim:

saol canım şimdi bakıcem siteye bip sesi cevizli ekmek için falan canım hani sonradan atabiliyosun onun için ötmüştür imire gelmeyi düşünmüyormusunuz canım izmir çok güzel bende istanbulu hiç sevmiyorum çok büyük orası ya istanbullularda pek izmiri sevmezler tabi insanın büyüdüğü bildiği yer her zaman güzel geliyo

ekmek kabrmış ölece duruyo...ses yok su anda..ne zaman pişcek ayol akşam oldu ufff:gitme:
sesten sora hıc bıseye basmıcam dımı o kendı durcak..bıde ben dk falan ayarlamadım sadece 1 e gtrdım ve start..ay kafanı şişrdım ya kusura bakma...
bayrama gelcemmmmmmmmmmmm kaydirigubbakcemile2

canım benimkinde basmıyorsun bir yere ama ben senin kini bilmiyorum ki:1no2:
kullanma kılavuzunda her şeyi yazar canım ya iyice bi bak
hadi hayırlısı canım kazasız belasız gelirsiniz inşşalllah canım

benim ekmeğim çoktan oldu çok güzel kabarmış unutmadan bazı un ağır oldumu güzel kabarmıyo onun için pek unun markasını değiştirmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…